Závěrečným kolem o celková umístění skončil v neděli 4. března na umělé trávě v Postoloprtech třetí ročník zimního fotbalového turnaje Novostavby Žatec Cup. V dramatickém finále o vítězství v turnaji rozhodli hráči Kryr až v penaltách.

Během turnaje se odehrálo celkem 42 utkání, z toho 14 za umělého osvětlení. Poslední hrací den, kdy se hrálo o celkové závěrečné umístění, byl k vidění i krásný a dramatický fotbal. Zlonice (účastník 3. třídy kladenského okresu) v nádherném zápase deklasovaly Údlice, jež hrají I.B třídu. Večerní finále pak bylo napínavé až do samého konce a vítěze musely určit pokutové kopy. V těch byli šťastnější hráči Kryr a odnesli si celkové prvenství.

Všechna utkání s přehledem odřídili rozhodčí Evžen Svoboda, Ladislav Lapka a Václav Šebek.

Peruc - Vrbno nad Lesy 1:2 (0:1)

Peručtí si od začátku vytvářeli mírnou herní převahu, ale nevytěžili z ní nic. Jedinou jejich šanci skvěle vyrazil nad břevno hostující brankář. Naopak do vedení šlo Vrbno, když se krásně přes zeď trefil z přímého kopu Jan Šubrt. Peruc brzy po poločasové přestávce vyrovnala, ale po hrubé chybě obránce šlo opět do vedení Vrbno. Peruc se snažila o vyrovnání, ale její útočník Roman Sekula ve slibné šanci hlavou přestřelil a hosté již vítězství uhájili.
Branky: Sekula - Jan Šubrt, Jakub Šubrt

Nové Sedlo - Postoloprty 3:2 (2:1)

Již v páté minutě se Novosedelští ujali vedení přesnou střelou Suna od tyče do brány. Na druhé straně šel dvakrát během chvilky sám na brankáře Lukáš Papežík, ale jeho zakončení bylo laxní. Přesto Postoloprty vyrovnaly chytrým lobem Strouhala. Neradovaly se ale dlouho a neobsazený Sun dal na poločasových 2:1. Ve druhé části fotbal mnoho krásy nenabídl, Papežíkovi se podařilo sice vyrovnat, ale na druhé straně se v 70. protáhl Fabián a rozhodl.
Branky: Sun 2, Fabián - Strouhal, Papežík

Polerady - Výškov 4:5 (2:3)

Polerady vstoupily do zápasu velice lehkovážně. Hned v první minutě potrestal Výškov chybu jejich stopera a po chvíli už to bylo 0:2. Teprve poté se Poleradští probrali a po krásné kombinaci snížili. Hosté však znovu odskočili na 1:3. Do poločasu snížili „domácí“ ještě na 2:3. Ve druhém poločase pokračovala branková přetahovaná. Polerady vyrovnaly, Výškov kontroval, zase vyrovnaly a nakonec rozhodl Výškov o svém vítězství pět minut před koncem.
Branky: Křesák 2, Suk, Bartoš - Hušpauer 2, Dufek, Ihnl, Dedecius

Zlonice - Údlice 10:2 (4:2)

Krásný, rychlý a kombinační fotbal nabídla obě mužstva divákům v souboji o celkové 5. místo. Rozdíl byl v efektivitě a navíc nejlepší hráč turnaje Tomáš Vimr prokázal svoje fotbalové kvality. První poločas vůbec nenasvědčoval takovému výsledku. Ve 13. minutě Vimr vybojoval u střídaček míč a dvěma narážečkami se dostal až před brankáře a zavěsil. V 19. Tomeček hlavou vyrovnal. Za dvě minuty Zlonice znovu vedly a vzápětí přidaly i třetí branku. Údličtí poté proměnili penaltu, ale na druhé straně také z penalty Vimr opět zvýšil. Druhý poločas se nesl v podobném tempu, ale branky střílely po oku lahodících akcích jenom Zlonice. Údlice se sice snažily, ale nebylo jim přáno překonat výborného brankáře soupeře.
Branky: Špeta 3, Vimr 3, Veselý, Kovalský, Růžička, vlastní - Tomeček, Haldovský

Blažim - Holedeč 4:1 (0:1)

Blažim začala mírným tlakem, ale proti tradičně týmovému výkonu se nedokázala prosadit. Naopak na druhé straně z úhlu překvapil brankáře Bartka st. falšovanou střelou Fros. Kopřiva moc práce v brance Holedeče neměl. V jediné vyložené šanci blažimský útočník jeho branku vysoko přestřelil. Druhý poločas začala Blažim náporem, ale nedokázala výbornému Kopřivovi dát branku ani ze dvou samostatných nájezdů. Nakonec se jí ale podařilo vyrovnat po střílené přihrávce a přesné dorážce. Holedeč ale bojovala a Blažim mohla děkovat Bártkovi, který chytil dvě vyložené šance. Vzápětí Blažim z protiútoku vstřelila druhou branku. V samotném závěru si své vítězství ještě dalšími dvěma brankami pojistila.
Branky: Nemrava, Vrána, Houška, Martinovský - Fros

Kryry B - Lenešice 2:2 (1:0) na penalty 3:2

Finálové utkání bylo opravdovou ozdobou večera. Krásná divácká atmosféra, řehtačky kryrských fanynek, urputný boj, neproměněné penalty v normální hrací době a závěrečné penaltové rozuzlení. Již v 5. minutě přišel zbytečný faul kryrské obrany, ale lenešickému exekutorovi Ďuračkovi brankář Voigt jeho střelu vyrazil. Tutéž příležitost měly na druhé straně i Kryry, ale penaltu nasměroval Rýdl jenom do tyče, Sýbek z dorážky trefil opět tyč a další střelu vyrazil brankář Lenešic Belan reflexivně nad břevno. O tři minuty později si to Jakub Sýbek vynahradil, když po zpětné přihrávce přesně umístil svou střelu a Kryry vedly 1:0. Ve 48. udělal hrubku brankář Voigt, když jeho pokus o kličku vystihl zkušený Kopřiva a jeho přihrávku uklidil do prázdné branky Zomer. V 57. ale Jakub Lassas přivedl střelou zblízka opět Havrany do vedení. Hra měla spád, bojovalo se o každý metr hřiště. V 80. minutě zahrál Kopřiva roh na přední tyč, kryrský obránce pod tlakem nastřelil hlavou vlastní břevno a od jeho kolegy se navíc míč odrazil za vlastní brankovou čáru. V 83. ještě Zomer ve vyložené šanci minul hlavou kryrskou branku. V normální hrací době tak skončilo utkání nerozhodně a musely rozhodnout pokutové kopy. Havrani proměnili všechny tři (Sýbek, Míček, Uhliar), Lenešičtí jenom dvě (Zomer a Sadílek). Krebsovi brankář Voigt střelu vyrazil a o vítězi turnaje bylo rozhodnuto.
Branky: Sýbek, Lassas - Zomer, vlastní