Třetí kolo mají za sebou fotbalisté na turnaji MH Cirus v Postoloprtech. Bilance třetího dějství tři vyrovnaná utkání a jeden vysoký příděl pro Tuchořice.

Černčice - Březno 1:2 (1:1)

V úvodním utkání třetího kola turnaje byl k vidění urputný a vyrovnaný souboj. Na kopačkách hráčů obou mužstev se kupily nepřesnosti. První branku se podařilo vstřelit hostům z Března, za něž skóroval David Heřman. Ještě do poločasu, po pohledné akci, vyrovnal černčický Vild. Druhou polovinu utkání začaly lépe Černčice, které si vytvořily tlak, nebyl ale korunován vedoucí brankou. Zhruba od 60. minuty pak opět převzali iniciativu březenští fotbalisté. V závěru se prosadil Karel Kříž z Března, a tak tři body putují právě tam. 
Rozhodčí: Zavadil, Cvachoušek, Hamáček

Žatec B - Kryry 3:1 (1:1)

Oboustranně vyrovnané utkání nabídlo už v 15. minutě pokutový kop ve prospěch Žatce. Ten však zůstal neproměněn, a tak se Slavoj dočkal vedení až o pět minut později, kdy se prosadil Hankocy. Z úvodního žateckého tlaku se kryrským fotbalistům v závěru poločasu podařilo vymanit a díky zlepšené hře dokonce vyrovnat zásluhou Mička. I ve druhém poločase byly síly na obou stranách vyrovnané, a tak jako blesk z čistého nebe přišly během pěti minut dva góly žatecké rezervy, úspěšní byli Hynek a opět Hankocy.
Rozhodčí: Cvachoušek, Hamáček, Zavadil

Postoloprty - Tuchořice 7:0 (3:0)

První půlhodina se odehrávala v režii domácích fotbalistů, kdy se po pěkně trefených přímých kopech trefili Zícha a Bohatý. Postoloprtští pak postupně vyklízeli polovinu hostů, takže se hrálo především ve středu hřiště, bez vážnějších šancí. Do poločasu se zkušeně prosadil ještě domácí Poljič. Druhý poločas začal mírným náporem hostů, ale prosadit se jim nepodařilo. Domácí naopak přidali další branky, a tak utkání skončilo jednoznačným rozdílem.
Rozhodčí: Hamáček, Cvachoušek, Zavadil

Strupčice - Dobroměřice 2:1 (0:0)

Fotbalisté Strupčic navázali na zlepšený výkon z minulého kola, když po vyrovnaném a bezbrankovém prvním poločase zpřesnili ve druhé části hru a zásluhou Lokese a Vaňháta zvítězili. Ve prospěch Dobroměřic byly nařízeny dva pokutové kopy, jeden však zůstal neproměněn, a tak druhý, který Havelka přetavil v branku, pouze korigoval výsledek.

(zib)