V sobotu 23. ledna se v městské sportovní hale v Lounech uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek. Kromě domácích Loun, které postavily do turnaje dva týmy, se dále zúčastnili týmy z Postoloprt, Černčic, Cítolib, Dobroměřic, Lubence a z Kryr. Všechna družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde týmy hrály každý s každým 1x15 minut. První dvě místa ve skupině postoupili do semifinále, zbývající hráli o konečné umístění.

V samotném průběhu turnaje se nejvíce dařilo domácímu FK Louny A. Ten prošel turnajem bez jediné porážky a pouze s jednou obdrženou brankou. Na cestě za vítězstvím přehráli mladí lounští kluci Postoloprty 5:0, Černčice 5:0, Cítoliby 6:0. V semifinále přestříleli Kryry 6:1 a ve finále opět porazili Černčice 4:0. Za prvními Louny A dále skončily Černčice, Dobroměřice, Kryry, Lubenec, Postoloprty, Louny B, Cítoliby.

Všichni hráči dostali za účast na turnaji na památku medaili. Z každého týmu byl také vyhlášen nejlepší hráč. Celý turnaj se odehrál v duchu fair-play a všichni diváci i rodiče viděli plno kvalitních fotbalových výkonů a hlavně obrovský zápal a radost ze hry. Samotný turnaj by se pak neuskutečnil, nebýt finanční a materiální podpory sponzorů.

Výsledky:

Postoloprty - Louny 0:5
Cítoliby - Černčice 0:4
Lubenec - Kryry 1:1
Louny B - Dobroměřice 0:5
Černčice - Louny 0:5
Cítoliby - Postoloprty 0:3
Dobroměřice - Kryry 3:2
Louny B - Lubenec 0:2
Černčice - Postoloprty 5:1
Cítoliby - Louny 0:6
Dobroměřice - Lubenec 2:1
Louny B - Kryry 1:3

Skupina A
1. Louny A 
2. Černčice 
3. Postoloprty
4. Cítoliby 

Skupina B
1. Dobroměřice
2. Kryry
3. Lubenec
4. Louny B

Semifinále:
Louny - Kryry 6:1
Dobroměřice - Černčice 1:2

o 7. místo:
Cítoliby - Louny B 1:2

o 5. místo:
Postoloprty - Lubenec 2:3

o 3. místo
Kryry - Dobroměřice 2:6

Finále
Louny A - Černčice 4:0

Pavel Štajnc