Dvě překvapení na úkor favoritů se stala ve XII. kole Okresní ligy veteránů ve fotbale.

Vedoucí AFK Žtaec prohrál v místním derby se Slavojem a Louny v Postoloprtech.

AFK Žatec – Slavoj Žatec 2:3 (1:1)

Ve vyrovnaném derby obě mužstva nevyužila několik šancí. O výsledku nakonec rozhodl Lopata z penalty nařízené tři minuty před koncem za faul domácího Vybírala.
Branky: 28. Fuks, 51. Kuchař – 41. Franc, 48. a 87. (z pok. kopu) Lopata. Rozhodčí Suchánek si udržel respekt bez karet před 40 diváky.

F. Kounov – Žiželice 3:1 (0:0)

Po bezbrankovém poločase se domácí favorit prosadil až v závěru utkání góly Bradáče.
Branky: 49. Vl. Dušek, 79. a 84. Bradáč – 74. Huttr. Rozhodčí Vokurka, bez karet, 50 diváků.

Postoloprty – Louny 2:1 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání šli do vedení hosté po vlastním gólu nešťastnou tečí domácího Papežíka. Po obrátce ale domácí otočili a po vyrovnávací brance Solara rozhodli zásluhou bývalého krále střelců OP Jiřího Klápště, který hrál poprvé za starou gardu.
Branky: 53. Solar, 79. Klápště – 11. vlastní (Papežík). Rozhodčí Bázler, bez karet, 80 diváků.

Lubenec – Podbořany 2:7 (1:5)

Po svých hrubkách prohrávali domácí už v 5. minutě 0:2, v 11. to už bylo 0:3. Hosté pak v pohodě kontrolovali vývoj utkání a všichni si s chutí uahráli i zastříleli.
Branky: 29. a 67. Zd. Vukliševič – 11. a 47. P. Richtárech, 3. O. Malý, 5. M. Myška, 26. Šatánek, 32. Hrčka, 62. Kučera. Rozhodčí Fraško před 15 fandy karty nepotřeboval.