Česká fotbalová liga – 10. kolo:

Hlavice – Mladá Boleslav B 2:1 (0:0)
Liberec B – Viktoria Žižkov B 1:0 (1:0)
Písek – Varnsdorf 1:0 (1:0)
Slavia Praha B – Vyšehrad 3:1 (1:0)
České Budějovice B – Jablonec B 2:0 (1:0)
Viktoria Plzeň B – Motorlet Praha 3:1 (0:0)
Česká Lípa – Ovčáry 0:1 (0:1)
Sezimovo Ústí – Karlovy Vary 2:2 (1:2)
Králův Dvůr – Vltavín 3:3 (2:1)

1. Ovčáry   10 5 5 0­ 15:6  20  
2. Hlavice   10 6 1 3­ 19:13 19  
3. Sez. Ústí  10 5 3 2­ 16:11 18  
4. Česká Lípa   10 5 3 2­ 13:9  18  
5. Slavia B   10 5 1 4 1­7:11 16  
6. Plzeň B 10 4 4 2 1­4:9  16
7. Jablonec B   10 5 0 5 2­1:15 15
8. Varnsdorf   10 5 0 5 ­17:14 15
9. Král. Dvůr 10 3 5 ­2 19:17 14
10. Písek   10 3 5 ­2 14:14 14
11. Liberec B  10 3 4 3 1­3:15 13
12. K. Vary  10 3 4 3­ 16:19 13
13. Vltavín   10 3 3 ­4 13:15 12
14. České B. B   10 3 2 5 1­1:15 11
15. Vyšehrad  10 3 0 ­7 13:19  9
16. Ml. Bol. B  10 2 3 5 1­0:17  9
17. Motorlet   10 2 2 6 10:22  8
18. Žižkov B  10 2 1 7 1­1:21  7

Divize B – 10. kolo:

Admira Praha – Sokolov B 3:0 (1:0)
Vilémov – ŘEZUZ Děčín 1:2 (1:0)
Chodov-Jirny 1:3 (0:1)
Český Brod – Rakovník 2:0 (1:0)
Teplice B – Litvínov 2:0 (O:0)
Přední Kopanina – Brozany 1:1 (0:0)
Chomutov – Kladno B 2:1 (0:0)
Most B – Čelákovice 0:2 (0:0)

1. Jirny  10 9 0 1­ 34:6  27  
2. Český Brod   10 8 1 ­1 16:6  25  
3. Chomutov  10 6 2 ­2 20:12 20  
4. Teplice B   10 6 1 3 2­3:10 19  
5. Brozany   10 5 3 2­ 16:9  18
6. Admira Pra 10 5 1 4­ 19:14 16
7. Most B   10 5 0 5 1­6:17 15  
8. Čelákovice   10 4 2 4­ 10:15 14  
9. ŘEZ Děčín   10 4 2 ­4 13:19 14
10. Kladno B   10 3 2 5 1­4:17 11
11. P.Kopanina  10 3 2 5­  9:16 11
12. Litvínov  10 3 1 ­6 16:20 10
13. Sokolov B   10 2 4 4 1­2:19 10
14. Rakovník   10 2 2 ­6  8:16  8
15. Chodov   10 1 2 ­7  9:22  5
16. Vilémov  10 1 1 ­8  7:24  4

Krajský přebor – 10. kolo:

Štětí – Litoměřice 1:0 (0:0)
Neštěmice – Blšany 4:0 (2:0)
Souš – H. Jiřetín 3:1 (1:1)
Lovosice – Proboštov 4:0 (1:0)
Bezděkov – Žatec 1:1 (0:1)
Tatran Kadaň – Modrá 2:0 (1:0)
LoKo Chomutov – Střekov 7:2 (2:1)
Roudnice n.L – Bílina 4:1 (2:0)

1. Roudnice   10 8 2 0 38:16 26
2. Neštěmice   10 7 2 1­ 34:13 23
3. L. Chomut.   10 6 1 3 ­22:17 19  
4. Lovosice   10 5 2 3­ 16:12 17  
5. Modrá   10 5 2 ­3 20:18 17
6. Blšany  10 5 0 5­ 30:19 15
7. Tn Kadaň  10 5 0 ­5 17:22 15  
8. Souš  10 4 2 4 ­18:17 14
9. Žatec  10 3 4 ­3 24:17 13
10. H. Jiřetín   10 3 4 ­3 10:11 13
11. Proboštov  10 4 0 ­6 20:23 12
12. Střekov  10 3 2 ­5 18:31 11
13. Štětí  10 3 0 7­ 13:24  9
14. Bezděkov  10 2 3 ­5 11:25  9
15. Bílina  10 2 1 7­  8:27  7
16. Litoměřice   10 0 5 5­  5:12  5

I. A třída sk. A – 8. kolo:

České Kopisty – Soběchleby 0:1 (0:0)
Jílové – Šluknov 1:0 (0:0)
Velké Březno – Milešov 1:4 (1:1)
Přestanov – Libouchec 3:2 (2:2)
Pokratice – Krupka 1:1 (1:0)
Modlany – Rumburk 4:0 (0:0)
Junior Děčín – Mojžíř 4:2 (1:1)

1. Krupka  8 6 2 0 ­22:6  20
2. Jun. Děčín 8 5 2 1­ 22:13 17  
3. Milešov   8 5 0 3­ 21:14 15  
4. Modlany  8 4 2 2 ­22:16 14  
5. Pokratice  8 3 3 2 ­22:17 12  
6. Jílové  8 3 3 2 ­12:9  12  
7. Mojžíř  8 3 2 3­ 23:14 11  
8. Č. Kopisty  8 3 1 4 ­14:13 10
9. Přestanov  8 3 1 4­ 14:21 10
10. Libouchec  8 2 2 ­4 17:20  8
11. V. Březno  8 2 1 5 ­14:24  7
12. Rumburk  8 2 1 5  ­9:20  7
13. Šluknov  8 2 1 5­  8:19  7
14. Soběchleby  8 1 3 4 ­10:24  6

I. A třída sk. B – 8. kolo:

Dobroměřice – Spořice 1:2 (1:0)
SK Kopisty – Oldřichov 1:2 (1:0)
Březno – Domoušice 1:0 (1:0)
Duchcov – L. Chomutov B 6:1 (3:0)
Klášterec – Ledvice 6:1 (2:0)
Ervěnice – Louny 0:3 (0:2)
Postoloprty – Strupčice 0:1 (0:1)

1. Březno  8 6 1 1 ­24:13 19
2. Oldřichov  8 6­ 1 1 16:9  19  
3. Klášterec  8 5 1 2­ 16:14 16
4. Louny  8 5 0 3 ­20:9  15  
5. Duchcov  8­ 5 0 3 23:13 15  
6. Spořice   8 4 2 2 ­18:15 14  
7. Strupčice  8 3 3 2 ­15:11 12  
8. Domoušice  8 3 2 3 ­16:10 11  
9. Ervěnice  8 3 1 4 ­11:19 10
10. Dobroměř.  8 2 2 4 1­8:14  8
11. Ledvice  8 2 2 4 ­11:17  8
12. SK Kopisty  8 2 1 5 ­15:20  7
13. Postolop.  8 1 2 5  ­7:12  5
14. L.Chomut.B 8 0 0 8 ­ 4:38  0

I. B třída sk. A – 8. kolo:

Vaňov – Srbice 1:4
Chabařovice – Liběšice 0:1
Březiny – Chlumec 3:0
Chuderov – MSK Benešov n./Pl. 4:3
Petrovice – Povrly 3:3
Heřmanov – Česká Kamenice 2:2
Svádov – Trmice 0:0.

1. Březiny  8 7 0 1 ­31:11 21
2. Chabařov.  8 5 1 2 1­9:8  16
3. Trmice   8 4 3 1 ­11:10 15
4. Petrovice   8 4 2 2 ­26:20 14  
5. Chlumec  8 4 2 2­ 14:12 14
6. Srbice   8 4 2 2 ­19:18 14
7. Chuderov  8 4 1 3­ 18:21 13  
8. Povrly   8 4 1 ­3 15:20 13  
9. Svádov  8 2 4 2­ 10:7  10
10. Č. Kamen.  8 2 3 3  ­9:12  9
11. Vaňov  8 2 0 6­ 19:24  6
12. Heřmanov  8 1 2 5­ 15:23  5
13. Benešov  8 1 1 6­ 15:20  4
14. Liběšice  8 1 0 7 ­11:26  3

I. B třída sk. B – 8. kolo:

Křešice – Hrobce 4:1
Baník Osek – FK Hostomice 2:1
Rovné – Obrnice 6:0
SK Viktoria Lom – Roudnice n.L B 1:2
Mšené-lázně – Libotenice 1:0
Dubí – Trnovany 0:3
Souš B – Straškov 6:1

1. Křešice  8 6 1 1 ­30:14 19  
2. Roudnice B  8 6 0 2 31:17 18  
3. Rovné   8 5 1 2 ­22:12 16  
4. Mšené-láz.  8 5 1 2 1­2:11 16  
5. Libotenice  8 4 1 3 ­15:10 13  
6. Souš B   8 4 0 4 25:19 12  
7. Straškov  8 3 2 3­ 17:17 11  
8. Hrobce  8 3 2 3 ­20:26 11
9. Obrnice  8 3 2 3 ­12:18 11
10. Baník Osek  8 3 1 4­ 15:22 10
11. Dubí   8 3 0 5 ­20:17  9
12. Trnovany  8 2 3 3 ­14:17  9
13. Lom  8 1 0­ 7 16:31  3
14. Hostomice  8 0 2 6 ­11:29  2

I. B třída sk. C – 8. kolo:

SKP Kadaň – Černčice 2:2
Bř. Chomutov – SK HAVRAN Kryry 0:1
Louny B – Lenešice 3:0
Sokol Údlice – Ervěnice B 3:0
H. Jiřetín B – Tuchořice 2:6
Žatec B – Havraň 0:5
Podbořany – Černovice 1:2

1. Kryry   8 6 2 0 ­24:12 20  
2. Havraň  8 6 0 ­2 28:17 18
3. Louny B   8 4 2 2 12:8  14
4. Ervěnice B  8 4 1 3 18:15 13  
5. Černovice   8 4 1 3 ­11:11 13  
6. Bř. Chom.  8 3 3 2 1­7:13 12  
7. Černčice  8 3 2 3 ­21:12 11
8. Údlice   8 3 2 3 ­16:13 11  
9. Žatec B  8 3 2 3 14:15 11
10. H.Jiřetín­B  8 3 1 4 12:19 10
11. SKP Kadaň  8 2 3 3­ 23:18  9
12. Lenešice  8 2 1 5 ­ 9:23  7
13. Tuchořice  8 2 0 6 ­15:28  6
14. Podbořany  8 0 2 6 ­ 9:25  2

Okresní přebor

Velká Černoc – Peruc 2:2 (1:1)
Vrbno – Chlumčany 1:1 (1:1)
Hříškov – Libčeves 2:1
Blažim – Dobroměřice B 3:0 (2:0)
SK Cítoliby – Postoloprty B 1:2 (0:1)
Slavětín – Pátek 1:0 (1:0)

III. třída

FK Kozly – Chožov 3:0 (1:0)
Černochov – Cítoliby B 2:2 (1:0)
Pan. Týnec – Dubany 3:2 (1:0)
Ročov – Dyn. Louny 5:2 (1:1)
MK Louny – Líšťany 2:4 (0:2)
Žiželice – Tuchořice B 2:0 (1:0)
Měcholupy – Výškov B 4:2 (1:1)
Čeradice – Zeměchy 5:1
Staňkovice – Bezděkov 3:0 (1:0)
Petrohrad – Hlubany 1:3 (1:3)
Buškovice – Želeč 8:1