Dlouho očekávaná letní fotbalová škola už je v plném proudu. Opět jí letos pořádají postoloprtští fotbalisté. Tato akce je pořádána v hotelu Na Pastvinách v Nové Vsi u Přimdy a účastní se jí téměř 40 dětí.

Mladší přípravka čítá letos jedenáct nejmenších fotbalistů, kteří se chovají výborně. Starají se o ně tři „maminko-trenérky" a vše zatím skvěle klape. Starší přípravka a mladší žáci tvoří letos spojenou kategorii, v níž je třináct hráčů. Pečuje o ně trenérská dvojice Suk Vacura.

Pomineme-li drobné pošťuchování na trénincích, občasné nepořádky na pokojích a nepovolené ponocování, tak se dá říct, že je vše v pořádku. Hráči trénují poctivě a připravený program je hodně baví.

Starší žáci jsou letos asi nejnáročnější družstvo. Tvoří jej čtrnáct fotbalistů, ale vydají asi ještě za víc, což ale k jejich věku patří. Na trénincích se snaží ze sebe vydat maximum. Totéž pak platí o chování na hotelu. Ale postoloprtští trenéři, kteří mají naděje klubu na starosti, to jistě společnými silami zvládnou.

Daniel Zíbrt