Shodné problémy jako v krajském přeboru musel řešit žatecký trenér Martin Brynda i v I.B třídě, když byl rád, že na hřiště vyběhlo jedenáct hráčů. Přesto dokázali fotbalisté Slavoje v Obrnicích vybojovat bod.

„Už ve druhé minutě jsme vedli, když Kouba po zemi centroval na Schmieda a ten se nemýlil,“ popsal úvodní branku žatecký trenér.

V 10. minutě už bylo srovnáno, Žatec ale opět udeřil. „Při druhé brance Kouba překvapil z levé strany domácího brankáře střelou k tyči. Třetí gól dal Havelka, když po kličce brankáři byl už před brankou úplně sám,“ pokračoval Martin Brynda.

Slavoj mohl zvýšit a zajistit si klidný druhý poločas, hráči ale nesouhlasili. „Do konce poločasu jsme zahodili ještě několik vyložených šancí, a tak místo aby to bylo 5:1 se domácí vzmohli a vyrovnali na 3:3,“ litoval zvratu muž, který opět, jako už tolikrát v této sezoně, měl problém jedenáct fotbalistů vůbec postavit. „Klukům, kteří to odbojovali, jsem opět poděkoval, za naší současnou situaci mohou jiní. Opět museli nastoupit mladí a kluci, kteří už měli v nohách zápas krajského přeboru,“ lamentoval Brynda, který po odchodu Josefa Šrouba převzal obě žatecká mužstva.

Ve druhé půli se Žatec opět ujal vedení, když se podruhé trefil Kouba. „Vedení jsme bohužel neudrželi. Kvůli bouřce bylo utkání v 70. minutě na patnáct minut přerušeno kvůli bouřce. Když jsme se na hřiště vrátili, po chvilce uklouzl Jindra a útočník domácích se nemýlil a srovnal,“ litoval ztráty bodů Martin Brynda.

Obrnice – Žatec 4:4 (3:3)

Góly Žatce: Kouba 2, Schmied, Havelka

Sestava: Dupály – Bodnár, Vrábík, Jindra, Laibl – Schmied, Bezstarosti, Podroužek, Havelka – Kouba, Provazník