Kámen ze srdce spadl ve čtvrtek 12. března před polednem Pavlu Maňákovi, když za sebou zavřel dveře na matrice ČMFS v Praze.

„Konečně mám všechny registrace pohromadě,“ těšilo sekretáře žateckého Slavoje, když odpovídal Deníku na změny v mužstvu fotbalistů před sobotním zahájením krajského přeboru. „Podařilo se nám zajistit všechny vytipované hráče, kteří už s námi absolvovali zimní přípravu. Dalo to dost starostí, ale díky panu Aschenbrennerovi mají trenéři, co si vybrali. Záleží už jen na nich a hráčích, jak si na jaře povedeme.“

Kádr Slavoje posílili brankář Zaťko, z divizních Blšan přišli obránci Martin Vávra a Vlk, oba ročník 1989, z Teplic přichází 19letý záložník David Baran, z Tuchořic útočník Jirka Jarolím, který hostoval v Chomutově. Ke stávajícímu kádru se opět vrací z Blšan Podroužek, zůstávají Macháček, Podroužek a Beránek, po zranění je fit Josef Baierl, z dorostu byl zařazen talentovaný Holan. Momentálně zraněn je jen Beránek a v trestu Jindra.

„Defenzivu jsme si vyzkoušeli před dvěma týdny v Děčíně, kde jsme remizovali 1:1, ofenzivu pak v sobotu se Lhotou, kterou jsme porazili 7:3,“ zdá se být spokojený trenér Martin Brynda. Jeho mužstvo má na 10. místě 19 bodů, to je o 5 méně, než jeho sobotní soupeř – 6. Proboštov.