Všichni hráči z našeho regionu dokázali v sobotu 26. března zvítězit, Blšany a Žatec dokonce na hřištích soupeřů. Postoloprty doma porazily silný celek Modlan, který například na podzim přehrál Blšany na jejich hřišti a netajil se ambicemi zaútočit na postupové příčky.

Hráči FK Chmel Blšany, druhého týmu tabulky, kteří se chtějí porvat o postup do divize, zvítězili na hřišti Bíliny 4:2. Dvě branky Chmelařů vstřelil Jiří Bőhm, po jedné přidali Sebastian Zdichynec a Mario Lička. Rozhodnuto bylo už v poločase, kdy Blšany vedly 3:0.

Slavoj Žatec vyhrál 3:1 na hřišti Horního Jiřetína. Domácí se ujali vedení po hodině hry, ale hosté odehráli závěrečnou čtvrthodinu z říše snů a zápas dokonale otočili dvěma brankami Pavla Hassmana a jednou trefou od Jana Klasny.

Postoloprty vyprášily ambiciozní Modlany v tomto ročníku už podruhé. Zápas skončil výsledkem 4:2, v poločase byl stav 1:1. Rovněž Postoloprtští odehráli parádní závěrečnou čtvrthodinu, v níž pěknými kombinacemi rozhodli o svém vítězství. Daniel Zícha dal dvě branky, jeho bratr Oldřich jednu. Čtvrtý gól přidal Aleš Fridrich. Hosté v závěru už jen snížili.

V tabulce krajského přeboru jsou nyní Blšany stále druhé s pětibodovou ztrátou na lídra ze Štětí. Žatec poskočil na sedmé místo a Postoloprty jsou dvanácté.