Do zápasu v Libočanech vstoupili Duchcovští mírným tlakem. Přímý kop Nováka zůstal nevyužit, stejně tak i dobře zahraný roh. Beneš v hostující brance se poprvé ukázal v 8. minutě a po střele domácího hráče se musel pořádně natahovat. Ve 13. minutě se dostal do úniku Sirovátka, byl podražen gólmanem Boučkem a z penalty se nemýlil Novák - 0:1. Gól ale povzbudil spíše žatecké hráče, kteří pak byli lepším týmem. Dočkali se ve 31. minutě, Klíma umístěnou ranou ke vzdálenější tyči vyrovnal. I nadále byli domácí hráči živější, další branku už ale do přestávky nepřidali.

I Duchcov mohl ještě skórovat Novákův centr lízl hlavičkou Vosátka, míč šel ale těsně vedle. Žatec cítil šanci na úspěch a i ve druhé půlce byl aktivní. Ve 48. minutě vyrazil Beneš dělovku T. Hynka na roh, po něm pak musel opět vyboxovávat míč pryč od branky. Ale i Duchcov zlepšil hru a snažil se o další gól.

Ten přišel, když Moravec vyhrál hlavičkový souboj, míč poslal na rozběhlého Sirovátku, který propálil Boučka v brance. O tři minuty později si naběhl na přihrávku Moravce Knorr a z první poslal míč za záda bezmocného gólmana. Žatečtí fotbalisté se snažili vyrovnat, v závěru zápasu hráli proti deseti, ale branku i přes několik šancí už nedali.

Žatec B - Duchcov 1:3 (1:1)

Branky: Klíma - Novák, Sirovátka, Knorr
Rozhodčí Materna; ŽK 2:5, ČK 0:1 (Skrčený); 80 diváků

(pk, pm)