Bod z půdy od třetích v tabulce 1.B třídy, “Kulaků“ z Havraně, přivezli v sobotu 10. května fotbalisté Slavoje Žatec B za remízu 1:1.

Přestože většinu utkání prohrávali, nakonec měli k vítězství velmi blizoučko a mohli napodobit mužstvo Podbořan, které tu nedávno otočilo výsledek dvěma góly v posledních třech minutách.

Žatec ale začal velmi neuspořádaným dojmem, když opět hrála „nová sestava“, počínaje brankou, kde se objevil na jaře poprvé Marek Voigt. Premiéru, a ne špatnou, měl dorostenec Jan Veizinger. Nátlaková hra domácích jim vynesla vedení po rohovém kopu ve 21. minutě, kdy tři hráči udělali před Voigtem zeď a Nájemník prodloužil hlavou míč do sítě. Spálil možnost ve 40., kdy se dostali snadno přes nedůrazného Jarolíma.

Vyrovnat mohl už ve 29. Baierl, jeho dělovka z otočky však skončila na břevně.

Druhý poločas se hosté zlepšili . Největší příležitost měli v 62. po tr. kopu Baierla, který Gašparin jen vyrazil, Jarolím pohotově vrátil před branku, ale o úspěch připravil mladého Veizinger dvakrát tak těžký Nájemník. V 80. zachránil hosty v brance obránce Laibl. Po rohovém kopu Baierla v 86. se ve skrumáži prosadil Kouba, aby bodlem vyrovnal na 1:1.

V nastaveném čase Kouba opět zakončoval před branku hlavou, když si nevšiml, že vybíhající Gašparin podklouzl, ale brankář míč ještě stihl zachytit.

Ku–Laci Havraň – Sj. Žatec B 1:1 (1:0)

Branky: 21. Nájemník – 86. Kouba. Dobře řídil J. Novotný, ŽK 2:1, 40 diváků.
Slavoj B: Voigt – J. Laibl, Linz, Andrt, Bodnár – M. Jarolím, Baloun, Veizinger, Kouba – Bezstarosti, Baierl. Trenér Martin Brynda