Ani ve druhém divizním souboji s vedoucím celkem Jiren nedokázali fotbalisté Žatce získat body. Proti soupeři, o kterém se traduje, že má nadstandardní podporu sudích, se střelci Slavoje prosadili dvakrát, domácí byli ale úspěšní čtyřikrát (dvakrát z pokutového kopu).

Na podzim bylo v Žatci utkání hodně emotivní, diváci si často na výkony sudího stěžovali (čtěte zde). Také tentokrát nejsou funkcionáři Žatce úplně spokojení…

První branku vstřelily Jirny už ve 12. minutě, úspěšní byli domácí z penalty. Ve 40. minutě pak domácí fotbalisté zvýšili na 2:0. Po změně stran vykřesal naději na zvrat v utkání Vlk, když v 50. minutě snížil na 1:2. Jenže přišla 75. minuta a další pokutový kop Jiren, domácí byli opět úspěšní a zvýšili na 3:1. V 83. pak ještě Jirny zvýšily svůj náskok, naposledy korigoval v 87. minutě žatecký Macháček na konečných 4:2 pro Jirny.

Jirny po výhře zůstávají na první příčce divize s dvoubodovým náskokem na Zápy a osmibodovým na Motorlet Praha. Žatec je sedmý, má stejně bodů jako šestá Souš, jedenatřicet. Jen o bod méně má osmý Meteor Praha. Pátý Vyšehrad má 34 bodů. 

Jirny – Žatec 4:2 (2:0)

Branky Žatce: 50. Vlk, 87. Macháček

Sestava Žatce: Švarc – Vávra,Heinc, Bešík, Fiřt – Macháček, Vlk – Bednář, Lesniak, Svoboda – Jakubov