Stejně jako prvnímu týmu Slavoje Žatec, ani jeho rezervě se na jaře příliš nevede.

Fotbalisté žateckého béčka nejprve prohráli v derby v Lounech, pak navíc doma jen remizovali s Kadaní, která své umění předvádí ve spodní části tabulky I.B třídy.

„Jsem hodně zklamaný, podali jsme hodně špatný výkon. Obstál snad jen brankář Dupály, který zachytal dobře, tomu nemám co vytknout,“ hodnotil stroze žatecký trenér Jiří Plečinda výkon svých svěřenců po utkání s SKP Kadaň.

Kadaň se na začátku zápasu ujala vedení, Žatec dokázal ještě v prvním poločase srovnat. To když Holan přihrál Wiesingerovi.

Ve druhém poločase měl Žatec B dokonce naději na alespoň výsledkově dobrý zápas. Podruhé se totiž trefil Wiesinger a Slavoj vedl 2:1.

Jeho hráči ale vedení nedokázali uhlídat a Kadaň nakonec srovnala. „Naše hra byla bez náboje, v závěru nepomohla ani hra na tři útočníky,“ rozčiloval se Plečinda. Žatec po remíze zůstal sice na sedmém místě tabulky s jedenadvaceti body, soupeři za jeho zády se ale přiblížili. Další utkání hraje žatecká rezerva právě na hřišti osmého Horního Jiřetína, který ztrácí čtyři body.

Žatec B – SKP Kadaň 2:2 (1:1)

Branky Žatce: Wiesinger 2

Sestava: Dupály – Šole, Majoros, Bodnár, Dykas – Provazník (45. Vořechovský), Klíč, Tatár (75. Halgaš), Kouba (75. Svítek) – Holan, Wiesinger