Fotbalisté Slavoje Žatec si v sobotu 1. září připsali druhou divizní výhru, když v Litoli dokázali otočit výsledek zápasu z 0:2 na 4:2. Slavoji tak v tabulce divize B patří šesté místo.

Zápas v Litoli se pro žatecké fotbalisty nevyvíjel dobře, už ve 4. minutě se zranil Černý, vystřídal jej Klasna. Z tlaku a šancí, které si hosté v prvních dvaceti minutách vytvořili nic nebylo, naopak po závaru ve vápně otevřel skóre Sosnovský – 1:0.

Tentýž hráč na začátku druhé půle vystřihl parádní nůžky a domácí už vedli o dvě branky. Mohlo být pro Slavoj ještě hůř, samostatný únik ale brankář Jakubov zlikvidoval. Pomohl tak žateckým fotbalistům odstartovat velký obrat v zápase. Po rohu nejprve snížil hlavou Vávra a na 2:2 vyrovnal Bednář, který dorazil střelu Osumana. Po jeho akci a úniku po křídle padl i třetí gól hostů, přihrávku zužitkoval Stožický. Na konečných 2:4 dal hlavou Kmoch po centru Krejčíka.

Litol – Slavoj Žatec 2:4 (1:0)

Branky: Sosnovský 2 – Vávra, Bednář, Stožický, Kmoch

Slavoj Žatec: Jakubov – Vávra, Bešík, Duran, Krejčík – Černý (Klasna), Bednář, Heinc, Kmoch (85. Hynek), Stožický – Osumanu