Hrálo se 1x15 minut ve dvou skupinách za nádherného slunečného počasí. Z každé skupiny postoupila první čtyři mužstva do čtvrtfinále.

Vyřazovací duely se hrály také 1x15 minut a v případě plichty rozhodovaly penalty. Souboj o třetí místo vyhráli Děčín bílí 5:3 nad domácím překvapením - Vilémovem. Finále si zahrál Slavoj Žatec proti BSV 68 Sebnitz, což je tým z Německa. V nervydrásajícím souboji nakonec zápas skončil plichtou 3:3. Na penalty ale byli úspěšnější borci ze Žatce a získali putovní pohár.

Všech devět účastníků – Vilémov, Žatec, Sebnitz, FAPV Děčín červení a bílí, Šluknov, Mikulášovice, Jiříkov a Česká Kamenice – obdrželo za pořadí krásné ceny a k tomu zdarma i občerstvení. Díky sponzorům byli odměněni i nejlepší jednotlivci z každého týmu, a sice nejlepší hráč turnaje – Tadeáš Holý z Děčína bílí, nejlepší střelec – Jiří Herzig z Vilémova (dal 17 gólů) a nejlepší brankář – Felix Krause ze Sebnitz.

Všem sponzorům patří velký dík, neboť díky nim si všichni účastníci odnesli nejen pěkné ceny, ale i skvělé zážitky a všichni se již těší na další turnaje. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale i obsluze občerstvovacích stanic, které bez problémů zajistily jídlo a pití pro 200 milovníků fotbalu, kteří se této akce zúčastnili.

Konečné pořadí:
1. Žatec
2. Sebnitz
3. Děčín bílí
4. Vilémov
5. Č.Kamenice
6. Děčín červení
7. Šluknov
8. Jiříkov
9. Mikulášovice

(vil, lib)