Složitě skládal ve středu 7. listopadu po poledni sestavu k divizní dohrávce v Toužimi žatecký trenér Koutenský. Slavoj přesto přivezl z trávníku týmu, který hraje ve spodní části tabulky, hodně důležité tři body. Na těžkém terénu v Toužimi chybělo několik hráčů Slavoje kvůli pracovním povinnostem, oproti poslednímu nevydařenému domácímu zápasu mohl ale zase žatecký kouč počítat se střelci Duvnjakem a Osumanem.

V prvních minutách byl více vidět domácí tým, dvakrát se musel blýsknout golman Jakubov. V dalších minutách první půle se více než ve vápnech bojovalo ve středu hřiště, a tak diváci branku neviděli.

Po změně stran se začali žatečtí fotbalisté přece jen osmělovat, poprvé byl Kýček v brance Toužimi překonán v 59. minutě, když Černý zužitkoval kombinaci spoluhráčů a umístil balon přesně do horního růžku branky. Dalších několik nadějně vyhlížejících akcí hostů zmařil praporek asistenta sudího, vše si ale Slavoj vynahradil v 81. minutě, kdy servíroval přesnou přihrávku Duvnjak a Kmoch uklidil míč do sítě Toužimi podruhé.

Domácí se nechtěli vzdát, z jejich tlaku zaujala ale jen tyč Diviše. Slavoj si tak po výhře 2:0 připsal plný bodový zisk a napravil tak domácí zaváhání proti Úvalům z minulého kola. Šestá výhra znamená pro Slavoj už 22 bodů a sedmé místo v tabulce, se stejným ziskem jako šesté Neratovice. 

Toužim – Žatec 0:2 (0:0)

Branky: 59. Černý, 81. Kmoch

Sestava Žatce: Jakubov – Fiřt, Heinc, Bešík, Vávra – Duran, Kmoch, Lácha, Černý – Osumanu, Duvnjak. Střídali Stožický a Bednář.