V dalším zápase fotbalové II. ligy žen jely Lenešice do Jirkova. Hned po příjezdu nastaly na hřišti domácích problémy, Lenešickým nedovolili postavit Moniku Synkovou prý pro její nízký věk (13 let). Svazem je to povoleno, pokud se týmy dohodnou. Jirkov se ale nechtěl dohodnout, takže Lenešice nastupovaly v deseti.

Jirkovské ženy dělaly problémy

Domácí při rozcvičování hostům nepůjčili míč, prý si měli přivézt svůj. Hrálo se ve vysokém tempu, všechny problémy chtěly Lenešice vrátit hrou. Několik pokusů Janečkové hned na začátku utkání gólem ale neskončilo. V 15. minutě si naběhla na dlouhý míč za obranu J. Schubertová, její střelu brankářka vyrazila, ale z dorážky dala Vinšová na 0:1.

Po dalších neproměněných šancích se hra přesunula na branku hostů, kde rukou zahrála L. Tučková a z přísně nařízené penalty se domácí nemýlili 1:1. Po pár minutách Lenka Tučková posunula míč Monice Schubertové a ta sólem z půlky hřiště zvyšovala na 1:2. Do poločasu však domácí vyrovnali na 2:2. Po přestávce se hrálo především na středu hřiště.

Z nenápadného protiútoku si vytvořili domácí hráčky šanci, při které Lenešice zaspaly a stav byl 3:2. Deset minut před koncem opět po sólu M. Schubertové se ocitl míč v brance 3:3. V samém závěru utkání po průniku domácí hráčky se stav změnil na konečných 4:3. Všech deset hráček předvedlo nadprůměrný výkon. Velkou oporu Lenešice měly v Radce Svobodové a Michaele Peníškové, které zahrály výborný zápas.

Jirkov – Lenešice 4:3 (2:2)

Lenešice: Rutová – Tučková L., Janečková H., Schubertová M., Tučková Š. – Svobodová R, Schubertová J., Tothová H., Peníšková M. – Vinšová V.