V pátek 2. března sehrály ženy Postoloprt přátelský fotbalový zápas s aktuálně druhým týmem 3. ligy žen skupiny „A“ VČSA Ervěnice.

Pozitivní pro domácí Postoloprty bylo, že se za ně v utkání vystřídalo 18 hráček, když chyběly pouze tři fotbalistky ze zdravotních důvodů Pavla Vrzáková, na dovolené Martina Rutová a z pracovních důvodů Michaela Bešíková (na střídavý start ze Sokola Chýše).

První poločas byl vyrovnaný, kdy si ani jeden z týmů nevypracoval jasnou gólovou příležitost kromě penalty, kterou hosté nevyužili, a tak skončil bez branek 0:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí o poznání aktivněji, což se projevilo i na skóre během 10 minut vedli brankami Kateřiny Podané a Hany Janečkové 2:0. Hosté následně korigovali z druhé penalty, ale v závěru zápasu svou druhou brankou završila na konečných 3:1 Kateřina Podaná.

Postoloprty - Ervěnice 3:1 (0:0)

Branky Postoloprt: Podaná 2, Janečková

Sestava Postoloprt: Vlasta Kroupová - Lenka Tučková, Šárka Tučková, Andrea Blahová, Radka Svobodová, Lucie Danešová, Kateřina Hejduková, Veronika Vinšová, Zdeňka Bernardová, Denisa Kasperová, Hana Janečková, Kateřina Podaná, Markéta Seifertová, Pavla Synková, Pavla Sodomková, Nikola Šrámková, Jana Typoltová a Markéta Svobodová (hráčka Sokola Chýše, jež přichází do Postoloprt pro jaro na střídavý start).

 (ls)