V úvodu zápasu měly více ze hry domácí, a tak byla postoloprtská obrana v čele s Janečkovou dosti přetížena, čímž celé obranné řadě braly úvodní minuty dost sil. Naštěstí tento tlak přerušila již v 16. minutě Pásztorová - Šipošová, která šla sama na domácí branku a s přehledem podél vyběhnuvší Štoskové poslala balón k levé tyči - 0:1. Do konce první půle se již nic, co by měnilo skóre, neudálo, a tak se hostům šlo do kabiny o něco veseleji než domácím.

Druhý poločas probíhal v obdobném duchu jako první, kdy hra probíhala převážně mezi vápny a ani jedno z družstev si žádné gólovky nevypracovávalo. Proti tomu byla v 71. minutě Oppenauerová, která se nejlépe zorientovala ve skrumáži před domácí brankou a prostřelila vše, co stálo v cestě mezi ní a sítí - 0:2.

V 79. minutě ještě vystřídala zraněnou Koubkovou začínající naděje Cechlová, která byla v posledních minutách utkání příjemným oživením postoloprtského útočného snažení.

V sobotu 26. března od 11 hodin hrají fotbalistky Postoloprt doma s Baníkem Libušín.

Brozany - Postoloprty 0:2 (0:1)

Branky: Šipošová, Oppenauerová

Sestava Postoloprt: Hrázská - Janečková - Fořtová, Vinšová, Damašková - Koubková (79. Cechlová), Bauerová, Oppenauerová, Synková - Šipošová, Pirnerová