V úvodním utkání dne se proti sobě sice postavily celky z rozdílných soutěží, ale i tak se dal očekávat zajímavý fotbal. Chlumčany, které jsou štikou fotbalové B třídy, se střetly s celkem Peruce, který před týdnem podala velmi dobrý výkon; s favorizovanou Blažimí uhrála remízu 1:1. Tentokrát však bylo všechno jinak. Chlumčany svého soupeře od samého začátku jasně přehrávaly a hlavně přesně zakončovaly. Poločasový stav 3:1 pro favorita uzavíral střelec Jan Vážný, který ještě v loňském roce nastupoval i v dresu divizních Loun, perfektně kopnutým přímým kopem, když mu pomohla špatně postavená zeď, ve které se navíc krajní hráč uhnul před letícím míčem. Druhý poločas začali lépe Peručtí, ale jejich produktivita byla mizerná. Ze série tří rohových kopů nic nevytěžili a naopak z rychlého protiútoku inkasovali. Pak se jim sice podařilo snížit, ale brankovou tečku obstarali opět hráči Chlumčan.

FK Peruc – FK Chlumčany 2:5 (1:3). Branky: Čermák, Peterka – Vážný 3, Houda 2.

Druhý zápas byl stejně jako ten první bohatý na branky. Spokojenější určitě odcházeli po závěrečném hvizdu hráči Cítolib, kteří proti favoritovi turnaje uhráli remízu. Blažim tak opět ztratila a zkomplikovala si tak cestu za prvenstvím v turnaji.

SK Cítoliby – FK Blažim 4:4 (1:1). Branky: Majer 2, Müller, Pokorný – Rulf, Onuščák, Suvák, Bartko.

Závěrečné utkání pátého kola skončilo podle papírových předpokladů, ale bylo na branky nejchudší.

TJ Ohře Lišany – TJ Nové Sedlo 0:3 (0:0). Branky: Hon, Baloun, Kulhavý.

Tabulka zimního turnaje po pěti kolech:
1. Blažim 17:9, 5 zápasů, 11 bodů , 2. Nové Sedlo 17:11, 5 zápasů, 10 bodů , 3. Chlumčany 15:15, 4 zápasy, 9 bodů, 4. Peruc 8:13, 5 zápasů, 5 bodů, 5. Tuchořice 11:13, 4 zápas, 4 body, 6. Lišany 6:9, 4 zápasy, 3 body , 7. Cítoliby 12:16, 5 zápasů, 3 body .

Autor: Jaroslav Tošner