V úvodním utkání na sebe narazily dosud neporažené Chlumčany a pořádající klub z Postoloprt. Měla to být snadná záležitost, ale domácí svému silnějšímu soupeři houževnatě vzdorovali. Chlumčany se však mohou spolehnout na své střelce, kteří potvrdili kvality. Kalous se dvěma zásahy osamostatnil na čele tabulky střelců, kde má po sedmém kole na svém kontě již 13 vstřelených branek.

FK Chlumčany – FK Postoloprty 4:2 (1:0)
Branky: Kalous 2, Mikeska, Zomer – Pöschl 2.

Druhé turnajové utkání přineslo prakticky stejný průběh jako to předchozí, jen s tím rozdílem, že za delší konec tahali ti papírově slabší. Peruc je příjemným překvapením turnaje. S Vroutkem uhrála remízu, tentokrát přehrála Nové Sedlo, které v minulých dvou kolech svým soupeřům nasázelo 19 gólů. Kanonýr Sedla Kohout přidal pouze jedenu trefu a je tak s 12 brankami na druhém místě střelecké tabulky.

TJ Nové Sedlo – FK Peruc 2:4 (0:1)
Branky: Kohout, Jarolím – Suchopár 2, Blažek, Linhart.

Před týdnem inkasovaly Tuchořice 11 branek od Nového Sedla. Jeho střelci se pravděpodobně inspirovali od svých předchozích přemožitelů. Hattrick si na své konto připsal Hoferica a další tři jeho spoluhráči dali po dvou brankách. Po vyrovnaném poločase si nakonec Vrbno odváželo desetibrankový příděl.

TJ Vrbno – TJ Sokol Tuchořice 3:10 (2:2)
Branky: Sailer 3 – Hoferica 3, Šmejc 2, Bureš 2, Malý 2, Plánička.

Fotbalisté Vroutku se stále hledají - střídají světlejší okamžiky s těmi slabými. Trápí se hlavně střelecky. Kromě duelu s Vrbnem, ve kterém nastříleli 10 brane, je sto spíše trápení. Vroutečtí střelci si sice dokáží vypracovat šance, a je jich dost, ale pak doslova zahodí i ty vyložené. Stejně tomu tak bylo i v jejich posledním utkání. Po první půli sice těsně vedli, ale po změně stran je aktivní soupeř přehrál a hlavně dokázal dávat branky. Zrodil se tak další nečekaný výsledek, vždyť Cítoliby na turnaji do tohoto duelu nebodovaly. 

SK Cítoliby – FK Vroutek 3:2 (0:1)
Branky: Zandal 2, Sábl – Pelikán, Kruml.

Předposlední turnajové kolo přinese nejdříve v sobotu 22. února utkání FK Peruc – TJ Vrbno s výkopem ve 13 hodin. Od 15 hodin se pak hraje duel TJ Ohře Lišany – TJ Nové Sedlo.
V neděli 23. února se od 13 hodin utkají TJ Sokol Tuchořice a FK Chlumčany. V 15 hodin bude zahájen poslední zápas kola ve kterém nastoupí pořádající FK Postoloprty a SK Cítoliby.

Jaroslav Tošner