Na hřiště do Cítolib dorazilo 56 dětí, což je počet, který trenéry překvapil. „Děti nám neubyly, ale přibyly," těší Skulu. 

Na zeleném pažitu se proháněli fotbalisté mladší a starší přípravky, kterým zdatně sekundovali benjamínci. „Bylo to perfektní měli jsme všichni miliónový pocit z toho, že jsou děti zpátky na hřišti. Moc se všichni na tenhle den těšili. A děti poslouchaly jako hodinky, byly skvělé!" 

Cítolibští trenéři čekali, jak na tom jejich svěřenci po dlouhé pauze budou fyzicky. „Bohužel bylo vidět, že nabrali. Tipuju tak tři čtyři kila. Kvůli tomu na tom byli hůř fyzicky, pokulhávala koordinace, rychlost. Ale čekali jsme to. Zase je dostaneme do kondice!" slibuje Milan Skula. 

Kvůli nařízenému počtu dětí, které se smí zapojit do tréninkového procesu, museli trenéři SK Cítoliby přistoupit k zvláštnímu uskupení tréninku. I to ale všichni bez problémů zvládli. „Jelo se turnusovým systémem, děti se na hrací ploše střídaly. Hodinu měla trénink mladší přípravka, na malé tréninkové ploše současně trénovali benjamínci. Následující hodinu trénovala starší přípravka. Všichni byli skvělí!" 

Další trénink v Cítolibech proběhne už ve čtvrtek. „Uznání a díky patří trenérům, poděkovat se patří i rodičům za spolupráci," chválí Skula. 

Ondřej Holl