Úvodní zápas obstarali fotbalisté pořádajícího fotbalového klubu. Bez větších problémů si poradili s Vrbnem. O výsledku bylo rozhodnuto po prvním poločase, pak už Postoloprtští šetřili síly.

FK Postoloprty – TJ Vrbno 5:1 (5:0)
Branky: A. Fridrich 2, Schöpp, Curac, Šerák – Sunkovský.

Druhé utkání bylo na branky chudé. Lišany hrály dlouho vyrovnanou partii, ale nakonec svému papírově silnějšímu soupeři těsně podlehly.

FK Peruc – TJ Ohře Lišany 2:1 (1:1)
Branky: Šedivý, Majer – Brener.

Druhý hrací den přinesl pořádnou porci gólů. Hned patnáct jich bylo k vidění v úvodním utkání. Oba soupeři měli v turnajové tabulce po devíti bodech, tak se dalo čekat vyrovnanější utkání, ačkoli Nové Sedlo hraje o soutěž výše. Branky padaly v obou poločasech rovnoměrně, bylo se na co dívat. Brankově si mezi střelci výrazně polepšil Kohout, autor 4 branek. Nyní jich má na svém kontě 11, díky čemuž se vyhoupl na čelo střelecké tabulky.

TJ Sokol Tuchořice – TJ Nové Sedlo 4:11 (2:6)
Branky: Holán, Orság, Šmejc, Jarolím – Kohout 4, Melichar 2, Sitár 2, Lhoták 2, Suchan.

Také závěrečné utkání 6. kola byl na branky bohaté. Střetly se v něm dva celky působící v B třídě. Chlumčany si výhrou upevnily vedoucí postavení v tabulce turnaje a stále předvádějí pohledný útočný fotbal. Ukazují tak, že na jaro budou dobře připraveny a že se s nimi bude muset počítat jako s kandidátem na postup. Kanonýr Kalous si připsal na své konto jednu branku a byl určitě nejlepším hráčem na hřišti. Jedenáctým zápisem tak Kalous dorovnal Kohouta a dělí se post nejlepšího střelce.

FK Vroutek – FK Chlumčany 2:6 (0:5)
Branky: Barák, Heinc – Francl ml. 2, Košín, Janeček, Kalous, Vimr.

Sedmé kolo je na programu o víkendu 15. a 16. února. První den se od 13. hodiny střetnou Chlumčany s Postoloprty a od 15 hodin Nové Sedlo a Peruc. V neděli zahajují od 13 hodin Vrbno s Tuchořicemi a program uzavírají od 15 hodin Vroutek a Cítoloby.

Jaroslav Tošner