Největší turnaj v malé kopané, který se kdy v regionu konal, uspořádal v sobotu 27. června FK Středohor Dobroměřice na svém hlavním travnatém a novém vedlejším tréninkovém hřišti, kam se přihlásilo 54 družstev!

Skvělý organizátorský koncert a neméně kvalitní výkony většiny fotbalových družstev byly zážitkem pro četné návštěvníky.

Celodenní maraton zápasů, které řídilo na 6 hracích plochách 10 známých rozhodčích, vyvrcholil večer finálem a následnou zábavou s hudební produkcí. K turnaji se pochopitelně vrátíme v týdnu podrobněji. Ve stručnosti přinášíme výsledky, jak je pro Deník pohotově dodal jeden z hlavních organizátorů David Hotový.

Vítězem se stal tým FCH Most (např. s bratry Flaišmany v sestavě atd.), který skončil před rokem na 2. místě za Alegrem, kdy třetí skončily domácí Dobroměřice. Letos však putovaly nejcennější trofeje mimo okres.

Druhé místo si vybojoval celek pod názvem Bílinský talent a třetí skončil FC Duchcov. Nejlepším střelcem se stal Jan Ščuka (Bilinský talent), který získal i cenu Fair play. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Petr Šuber z FCH Most.