Postoloprtší zatím dali pouze 4 branky. Kromě jiného jim chybí i góly Miroslava Longauera, jemuž se v koncovce zatím vůbec nedaří.

Co bylo klíčovým momentem utkání v Podbořanech?
Klíčovým momentem bylo na konci prvního poločasu to, že jsem neproměnil vyloženou šanci. Krásně mi míč připravil Mikeska na hlavu, já to nedal. Bylo to za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhé půli hrozil Tatran rychlými protiútoky, ale my měli navrch. Domácí tým jsme zatlačili, snížili na rozdíl jednoho gólu. Pak jsme to otevřeli a dostali třetí branku. Pak už jsme jen na konci snížili. A musím říct, že zápas ovlivňoval hlavní rozhodčí, ale na to se vymlouvat nemůžeme.

Tři zápasy, nula bodů…
Se startem do sezony určitě nemůžeme být spokojení. Doufám, že se to změní.

Podbořany (žluté dresy) vyhrály nad Postoloprty 3:2

Co je potřeba změnit?
Zapracovat bychom měli hlavně na finální fázi. Neproměňujeme tutovky, což nás pochopitelně hodně sráží. Jen já sám jsem zahodil minimálně tři až čtyři gólovky. Dá se říct, že i vinou toho jsme zatím na nule. Teď máme před sebou Obrnice a Klášterec, bereme jen šest bodů, jinak to bude hodně těžká sezona.

Proč se vám tak nedaří? Kromě toho, že vy nedáváte góly?
Chybí Aleš Fridrich, motor týmu. Je to znát.