Ve velmi bojovném zápase vedli, ale nakonec byli rádi za bod. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, ani jeden celek nechtěl udělat chybu. Hrálo se hlavně ve středu hřiště. Ve 26. minutě se ale podařilo Domoušickým skórovat, když trestný kop Maliňáka z levé strany hlavou do brány usměrnil Matějka.

Hosté se ale neradovali dlouho. Ve 32. nešťastně zahrál ve vápně rukou Amler a z následného pokutového kopu domácí Ambroz srovnal. Pět minut před koncem poločasu se při hlavičkovém souboji srazil Vyskočil s domácím hráčem a pro oba zápas skončil. Vyskočil si ze střetu odnesl čtyři stehy na hlavě. Na jeho místo nastoupil Michal Šulc.

Také ve druhé půli se hrál tvrdý a důrazný fotbal. Šancí ale příliš nepřibývalo, akce většinou skončily na obranách soupeřů. V 75. minutě domoušický brankář Lukáš Šulc dostal za vulgární urážku rozhodčího červenou kartu. „Jeho chování nechápu. Červenou kartu dostal za urážky rozhodčího už v minulém zápase a hrál v podmínce. Výslovně jsem ho na to upozorňoval,“ řekl k tomu Petr Štádlík, trenér Domoušic.

Do brány šel místo Lukáše Šulce jeho bratr Michal a hlavně díky němu oslabení hosté neprohráli, neboť zneškodnil dvě vyložené šance Jirkova. V samotném závěru utkání šel sám na brankáře Stanislav, ale neprostřelil jej.

Jirkov – Domoušice 1:1 (1:1)

Domoušice: Lukáš Šulc – Chlouba, Franc, Rückl, Houdek – Matějka (80. Kutner), Amler, Maliňák, Vyskočil (40. Michal Šulc) – Müller, Stanislav Rozhodčí Beneš, ŽK 0:4, ČK 0:1 (Lukáš Šulc)