Přebor okresu Louny již zná po 23. odehraném kole svého přeborníka. Stal se jím celek Sokola Lenešice, který má tři kola před koncem soutěže nedostižný náskok devíti bodů před B týmem Dobroměřic. Stále není rozhodnuto o posledním. Vroutek B na 10. místě a poslední 13. Slavětín dělí pouhé dva body.

Lenešice - Slavětín 10:0 (6:0)
Lenešičtí nebyli nejlepšími hostiteli, ale na rozloučenou přidali soupeřům deset kousků. První branka padla již po třech minutách hry a jejím autorem byl Sadílek. Poslední pak tři minuty před koncem a pro Patrika Zomera to byl šestý gól v utkání. Celkově jich v tomto ročníku nasbíral rovných 50! Lenešice si výhrou zajistily titul přeborníka okresu, Slavětín je v tabulce poslední s bodovým mankem na předposledního.

Mc Donalds cup 2018, 21. ročník,  finále
FOTO: Obhájce McDonald's Cupu zaskočila v ústeckém finále Ostrava!

Krásný Dvůr - Dobroměřice B 2:3 (1:1)
Vyrovnaný duel celků z čela tabulky. Hosté přijeli pouze s 11 hráči, ale i tak zápas zvládli. Domácí se sice ujali vedení, ale do přestávky bylo srovnáno a pět minut po ní šli do vedení hosté brankou Plachého. Domácí srovnali a už to vypadalo na smír, když v poslední minutě rozhodl svou druhou brankou Plachý. Dobroměřice jsou v tabulce druhé, Krásný Dvůr pátý.

Kozly - Peruc 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté dvakrát vedli, rozhodl v 78. minutě svou druhou brankou v zápase Bandry. To už Peruc hrála od 69. minuty bez vyloučeného Blažka za kritiku rozhodčích. Kozly poskočily na třetí pozici.

Ilustrační foto.
Dobroměřice opanovaly fotbalovou I.A třídu. Porazily Ledvice

Žiželice - Libčeves 2:2 (1:0)
Smírně se rozešli sousedé ze středu tabulky, když domácí neudrželi vedení. Celkům tak patří v tabulce 8. a 9. místo.

Vrbno - Výškov 2:1 (2:1)
Vrbenští bojující o záchranu dokonale zaskočili favorita utkání, když si vypracovali dvoubrankové vedení. Hosté sice rychle snížili, ale další gól již nepřidali. Vrbno přenechalo poslední příčku tabulky Slavětínu a má na něho bod k dobru. Výškov je čtvrtý.

Utkání Loun (v bílém) proti Hostouni
Fotbalisté Loun opět těsně prohráli a zkomplikovali si situaci

Panenský Týnec - Vroutek B 3:1 (0:1)
Domácí stále potřebují body k záchraně a ty se jim tentokrát podařilo získat. Hosté sice od 5. minuty vedli, ale druhý poločas pařil jednoznačně domácím. Panenský Týnec má stejně bodů jako předposlední Vrbno, ale lepší skóre. Vroutek má navíc ještě jeden bod a je desátý.

Jaroslav Tošner