Atraktivní první poločas se hrál v sobotu Libočanech v utkání 1.B třídy, v němž padlo za poločas šest branek. Po obrátce se už trefil jen kapitán Jiří Havelka k radosti domácího Žatce B.

Už ve 2. minutě šlo Meziboří do vedení zásluhou M. Lence ze skrumáže, ale v 5. se začínalo znova, protože vyrovnal Šole po pasu Podroužka.

Hrálo se tak otevřeně, že hosté měli v 18. a 21. dvě vyložené šance, ale mladičký Klíč vychytal Nespera i M. Lence. O další tři slepené góly se postarali na 2:1 ve 26. domácí V. Kouba po ideální přihrávce Laibla, ale ve 28. srovnal Nesper, který za 2 minuty dostal hosty do vedení.

Další podobná šance domácích v podání Laibl – Kouba ve 35. skončila na tyči, L. Podroužek hlavičkoval do břevna, Tatárovu střelu vyrazil obránce. O vyrovnání se tak postaral až L. Podroužek hlavou po přesném rohovém kopu uzdraveného J. Havelky, který návratem po nemoci byl nejlepším hráčem.

Po mnoha šancích až důraznou domluvou trenérů v kabinách skončil den otevřených dveří obou soupeřů.

Celý druhý poločas byl hrán mnohem zodpovědněji, a proto ubylo i šancí. Přestože se bojovalo na doraz, bylo to rytířské s repektem na zdraví soupeře. Do utkání skvěle zapadli rozhodčí, hlavní D. Šlehofer, ponechal hře spád, a nepotřeboval ani jednu kartu! O výsledku rozhodla až v 83. střela Havelky ze 25 metrů po narážčce s Laiblem.

Žatec B – Meziboří 4:3 (3:3)

Branky: 5. Šole, 26. Kouba, 38. Podroužek, 83. Havelka – 2. M. Lenc, 28. a 30. Nesper.
Rozhodčí Šlehofer – Šístek, Klepáček, bez karet!, 50 diváků.

Žatec B: M. Klíč – Bodnár, Bauchner, Vrábík (55. Znamenáček), L. Podroužek – Tatár, J. Havelka, Smékal, Laibl – V. Kouba (83. J. Schmied), Šole.
Trenér Jiří Plečinda