V posledním kole fotbalového turnaje O pohár starosty obce Líšťany poprvé nevyhrál Sokol Panenský Týnec, ale remíza 1:1 doma s Lipencem mu bohatě stačila na obhajobu prvenství.

Sokol Líšťany – FK Postoloprty B 3:2 (3:1)

Postoloprtští měli po celé utkání územní převahu. Domácí se bránili a hrozili pouze ojedinělými protiútoky po dlouhých odkopech. Přesto jim stačily v prvním poločase tři střely na branku k dvoubrankovému vedení. Za Postoloprty snížil z úhlu Lokajíček.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Přestože hosté měli převahu, jejich brankář Skula musel zabránit dalším třem brankám, když zneškodnil samostatné úniky domácích. Líšťany dirigované nestárnoucím Pavlem Cífkou velmi dobře bránily a dovolily skórovat už jen pouze Šubrtovi.

Branky: 15. A. Rataj, 20. a 41. Vladimír Cífka – 30. Lokajíček Michal, 75.Šubrt. Dobře před 40 fandy pískal laik Vladimír Grosman bez karet.