Jejich zkušenější sobotní soupeř je suverenním lídrem chomutovského přeboru, kde na podzim neztratil ani bod, ale v zimním turnaji hrál v přímém střetu se Sedčicemi o 8. místo v tabulce, neboť oba mají stejně bodů.

Sedčice šly do vedení ve 20. minutě, když Matas narazil míč a nabíhající Dupály ho poslal nekomromisně do šibenice. Brankář Dupály, který v Sedčicích hostuje ze Žatce se tam přeorientoval na halva, kde patří s Ivanem Teuberem k tvůrcům hry a trenér Jiří Plečinda si ho nemůže vynachválit. V dalších dvou zápasech však bude muset mezi tyče, neboť výborně chytající Suško je na dvě utkání omluven.

Údličtí vyrovnali stav, ale Sedčice šly opět do vedení po akci Frose, jehož centr z křídla zapadl za brankáře. Deset minut před koncem však Kadlec podruhé vyrovnal. Přesto měli Sedčičtí ještě vyhrát, neboť rozhodčí Šíla odpískal čtyři minuty před koncem pokutový kop. Umístěnou Teuberovu střelu však údlický brankář vyrazil a body se dělily. Sedčice zůstávají na 9. místě se stejným bodovým ziskem, jako mají 8. Údlice.

„V neděli nás čeká derby s Havranem Kryry, a docela z toho mám obavy,“ přiznal trenér Plečinda, neboť v utkání s vedoucím celkem OP Lounska bude postrádat kromě Suška ještě J. Novotného a Frose. V zimní přípravě ho pak nejvíce trápí slabší docházka jeho svěřenců na tréninky. „Příští týden se začneme připravovat už na trávě v Libočanech, doufám že si to zařídí tak, aby se nás scházelo více,“ věří trenér.

Sedčice – Údlice 2:2 (2:1)
Branky: 20. Dupály, 40. Fros – 25. a 80. Kadlec.
Sedčice: Suško – Tozenauer, R. Novotný, Vybíral, Fros – Hankocy, Dupály, Teuber, Šole – Svítek, Tolar. Střídali Provazník, Kubieň a A. Matas.