Fotbalisté Domoušic zahájili v minulém týdnu přípravu na další ročník v I.A třídě. V tom uplynulém skončili v tabulce na třetím místě před Dobroměřicemi díky lepším vzájemným zápasům a právě s tímto soupeřem se v úvodním kole I.A třídy v sobotu 23. srpna doma utkají.

„Třetí místo obhajovat bude těžké, ale chceme hrát opět v horní polovině tabulky. Záležet bude, jaký kádr se nám povede do nové sezony poskládat," sdělil Otto Urma, trenér Domoušic.

Kdo bude v Domoušicích hrát a kdo naopak nebude, definitivně jasné zatím není. „Nějaké odchody asi budou, někdo nový přijde. Rozhodnuto ale zatím není nic," dodal domoušický trenér.

Exnera zkouší Tatran Rakovník

Domoušičtí se připravují bez svého útočníka Pavla Exnera, kterého zkouší v Tatranu Rakovník – v celku, jenž postoupil do krajského přeboru Středočeského kra­je.

O jeho případném odchodu z Domoušic zatím rozhodnuto nebylo. Nad dalším působením v Domoušicích visí otázka i u dalších hráčů, například Fleischera, Neckáře nebo Davida Kuncla.

„Ti kluci bydlí daleko, někteří až v Teplicích. Dojíždět do Domoušic se jim už nechce, rádi by hráli někde, kam to mají blíž," vysvětlil pro Deník Otto Urma.

Vrátí se Sedláček s mladým Kunclem?

Naopak je možné, že se do Domoušic vrátí někteří hráči, kteří jsou na hostování. Například útočník Pavel Sedláček nebo záložník Michal Kuncl. Oba hráli krajský přebor v Modlanech.

„Nějaké další hráče jako případné posily máme vytipované, nic ale ještě definitivního není," dodal trenér Domoušic.

Ty už mají za sebou přípravné zápasy na nedávném turnaji v Ročově, další turnaj je čeká tuto sobotu v Tuchořicích. Tam se představí i další týmy z regionu.