Mladí fotbalisté mají v současné době rovněž zimní přestávku. Kluby v okrese Louny hrají řadu soutěží, během podzimu zaznamenaly střídavé úspěchy.

Nejvyšší soutěž, divizi, hrají mladší dorostenci z Loun. Na podzim se jim podařilo jen dvakrát vyhrát – v Roudnici a Mělníku. Dva body mají za remízy s Ústím nad Labem a Litoměřickem, bod navíc z penalt ale nepřidali.

Tabulka divize dorost.

Hlavně výkony v domácích zápasech by měli zlepšit, vždyť během podzimu z osmi utkání uhráli jediný bod. Nejlepším střelcem Loun po podzimu je Tomáš Beneš se sedmi brankami, Jakub Švingr dal čtyři. Dvougóloví jsou Peter Šoltys, Filip Chaloupka a Josef Uldrich.

Starší dorost Loun je na tom lépe, v divizi se pohybuje na jedenácté příčce.

V krajské I. třídě dorostu ve skupině B hrají o postup Podbořany a Žatec. Oba celky mají na první Údlice jedno utkání k dobru. Naopak Postoloprty a spojené družstvo Krásného Dvora a Kryr jsou na chvostu tabulky po podzimní části.

Tabulka dorost krajská I. třída.

V krajském přeboru starších žáků je zatím suverénní spojené družstvo Loun a Junioru Chomutov, zatím neztratilo ani bod. Naopak žatecký Slavoj je poslední.

Tabulka krajský přebor starší žáci.