Fotbalisté Loun nezvládli sobotní přímý souboj o první místo v tabulce krajského přeboru, když dopoledne na hřišti Hrobců prohráli 1:4. Jedinou branku Loun dal ve 29. minutě Pavel Soukup. Velkou radost trenérovi Pavlu Schettlovi, který v neděli slaví 46. narozeniny, tak jeho svěřenci neudělali.

Louny nezačaly utkání dobře, už v 6. minutě se trefil domácí Karel Tomášek. Zmíněný lounský záložník sice vyrovnal, před poločasovou pauzou poslal ale domácí opět do vedení jejich nejlepší střelec a kapitán Marek Polák. Domácí pak ve druhé půli během pěti minut rozhodli – v 59. minutě dal na 3:1 Petr Matoušek a v 64. pojistil vítězství domácích svým jedenáctým gólem v sezoně a druhým v utkání Marek Polák.

Hrobce – Louny 4:1 (2:1)

Branky: 6. Tomášek, 41. Polák, 59. Matoušek, 64. Polák – 29. Soukup

FK SEKO Louny: Pokorný – Krejčík, Fiřt, Kučera (77. Kyncl), Suchý – Vokurka, Bednář (69. Schettl), Trup, Soukup (82. Trhlík), Zícha – Lesniak