Zhruba v polovině přípravy na jarní části soutěží jsou fotbalisté Žatce a Loun. Slavoj bude chtít navázat proti Domoušicím na aktivní pojetí, které předváděl v duelu s Dobroměřicemi. Louny s Ostrovem naopak budou chtít odčinit porážku.

Louny, jedenáctý celek divize, zatím prohrály na úvod přípravy s juniorkou Teplic 1:6, pak ale poměrně jasně přehrály Libiš 4:1. Následně nestačili lounští fotbalisté na Třeboradice 1:5, když ve vyrovnaném duelu dostali čtyři rychlé branky v posledních minutách. O minulém víkendu pak Louny prohrály se Zbuzany 2:5.

Nyní je o víkendu, v sobotu 17. února, čeká Ostrov. Pak se utkají ještě 24. února s Březovou. Generálka je v plánu 3. března v Rakovníku.

Žatec, sedmý celek krajského přeboru, čeká další test s Domoušicemi. Duel je v plánu v sobotu 17. února od 11 hodin.

V zatím posledním duelu s Dobroměřicemi se žatečtí fotbalisté trefili pětkrát, úspěšní byli dvakrát Petr Klinec, dvakrát Hankocy a jeden úspěch přidal Zimola. Dobroměřice daly čtyři branky, zapsali se dvakrát Jakub Valta, po jedné brance se přidali Tomáš Kyncl a Libor Maliňák. Slavoj ukázal aktivní pojetí a na to bude chtít navázat i v dalších zápasech.

Ve čtvrté přípravě se tak Žatec radoval z třetí výhry.

Žatec nejprve v přípravě těsně podlehl ambicioznímu Mostu 2:3, který vede tabulku krajského přeboru. Poté vysoko přehrál Kryry 12:3 a následně také přehrál Březovou 3:1. Následně se vydal Slavoj do Německa na turnaj, který vyhrál.

Později se Slavoj utká 24. února od 11 hodin s Rakovníkem, generálka na krajský přebor se odehraje ve Slaném 3. března od 13 hodin. Do ostrých bojů pak Žatec zasáhne 10. března, zajíždí na půdu Perštejna.