Fotbalisté Blažimi a Tuchořic v sobotních domácích zápasech I.B třídy přesvědčivě zvítězili. Oba celky daly svým soupeřům shodně pět branek.

V Blažimi otevřel skóre proti SKP Kadaň už ve druhé minutě domácí Čábelka, téměř hned však vyrovnal Spousta. To bylo ale ze strany hostů gólově vše, v zápase už se trefovali jen Blažimští. Do poločasu dali na 3:1 Hegenbart a Ladislav Kobylák, ve druhé půli se podruhé trefil Kobylák a skóre uzavřel čtvrt hodiny před koncem Onuščák.
Sestava Blažim: Kurucz – O. Kobylák (75. Fartág), Lenkvík, Hosnedl (66. Nájemník), Svoboda, Onuščák (80. Guláš), Hegenbart, Wild (55. Pučok), Suvák, Čábelka, L. Kobylák

V utkání Tuchořic proti Jirovu se trefovali jen domácí. Branky za ně dali Mlejnek a Provazník v prvním poločase, ve druhém skóre navyšovali Adam, Michal Plánička a Dubný. Tuchořice tak vyhrály 5:0.
Sestava Tuchořic: Spodniak – Tománek, Kašík (82. Dubný), O. Plánička, Bureš, Mlejnek (86. Bodnar), M. Plánička, Provazník (62. Malý), Hoferica, Orság (46. Adam), Holán

Druhou porážku v I.B třídě si připsal nováček soutěže Černčice. Na hřišti Lomu prohrály těsně 0:1, když jedinou branku utkání dal ve 32. Stehlík.
Sestava Černčic: Musil – Chlouba, Uldrich, Smola, Seifert, Hlinka (76. D. Laurich), Richter (46. Vrba), Horčička (71. P. Laurich), Radoský, Šus, Vild.