Vítězově nebyli zdaleka v plné síle. Trenérovi Janu Jarošovi chyběli například „Pražáci“, Vlček, či bratři Junkové. Zatímco starší Mirek je zraněn, Vladimír odjel za nákupy do Teplic. A prý je otázka, zda se do sestavy vrátí, když na jeho místě zahrál výborně už 60letý Jiří Skalický.

Dobře hrající domácí tým posílil Libor Klíč (odchází ze Žatce hrát do SRN) a uvedl se dalekonosnou střelou ze středového kruhu do sítě černockého Libora Schejbala. Favorit z okresního přeboru ale dokázal otočit na 2:1, až když v závěru proměnil Miroslav Štrojsa penaltu (za ruku) a své sólo zakončil Hankoci. Ten nejvíce proháněl dívky z druholigových Droužkovic a vstřelil jim dva góly, po jednom přidali Klinec a Hassman. O zbývající vítězství V. Černoce 1:0 nad S. Holedeč se zasloužil svým gólem výborně hrající Jaromír Zmrhal.

Mezi nejhezčí okamžiky celého turnaje patřila branka holedečského Davida Harvánka do sítě Měcholup, jenž podobně jako Klíč skoroval téměř z poloviny hřiště. „Turnaj byl dobrou prověrkou před zahájením soutěže,“ řekl do sestavy se vracející uzdravený Hassman. „Škoda, že jsme nemohli turnaj zakončit vítězným kolečkem na kolotoči…“ Byla to narážka na to, že po letech se pouť ze hřiště přestěhovala dolů do obce. Turnaj řídili rozhodčí Jiří Bázler a Peter Holič.

Konečné pořadí:

1. Velká Černoc
2. S. Měcholupy
3. S. Holedeč
4. Droužkovice ženy