Blažim - Chlumčany 5:1
Sobotní program byl zahájen od utkáním, ve kterém šlo fotbalistům Chlumčan už jen o prestiž, protože 2. místo v turnaji již měli jisté. Utkání mělo jednoznačný průběh a odehrávalo se v režii Blažimi. Zápas byl ovlivněn velkou marodkou na straně Chlumčan. Blažim tak zvítězila po gólech Suváka 2x, Kobyláka, Bártka a Lenkvíka. Za Chlumčany skóroval Vážný.

Postoloprty - Tuchořice 2:1
V druhém sobotním utkání pokračoval turnaj duelem mezi Postoloprty a Tuchořicemi. Utkání, ve kterém domácí nastupovali již jako vítěz turnaje také prakticky o nic nešlo Hrál se rychlý kombinační fotbal, převážně ze strany Tuchořic. Šance si vytvářely oba týmy, a tak se bylo na co dívat. Na úvodní branku domácích z kopačky Longauera odpověděl hned po rozehrání střelou z poloviny hřiště Hoferica. Po přestávce již hostům došel dech a utkání rozhodl Bránický.

Nové Sedlo - Lenešice 8:5
V neděli 4. března pokračoval turnaj zápasem, ve kterém si hráči z Nového Sedla v případě výhry mohli zajistit třetí místo v turnaji. Zdálo se, že mají splněno již po prvním poločase, který ovládli 4:0. Ve druhé půli však polevili. Díky tomu Lenešice během dvaceti minut otočili výsledek ve svůj prospěch na 5:4. Nové Sedlo se však dokázalo vzchopit a závěrečným finišem strhlo výsledek utkání ve svůj prospěch na konečných 8:5. Branky za Nové Sedlo zaznamenali: Novotný 3x, Kačeňák 2x, Loos, Krupička a Kohout po jedné brance. Za Lenešice se trefil Zomer 3x a Petříček 2x.

Bečov - Cítoliby 8:1
Turnaj uzavřel zápas Bečova a Cítolib, ve kterém se hrálo o celkové čtvrté a páté místo v turnaji. Hráči z Bečova předvedli svůj nejlepší výkon v turnaji a zaslouženě vybojovali čtvrté místo. Oba celky získaly po 9 bodech a v tomto případě rozhodl o celkovém umístění vzájemný zápas. Za Bečov se trefil Dvořák 5x, Jelínek 2x a Levojevič. Za Cítiloby Maier.

Vyhodnocení turnaje a předání cen proběhlo v klubovně FK Postoloprty ihned po ukončení posledního utkání, ceny předal zástupce firmy MH Cirus Petr Homola a předseda klubu Leoš Svoboda.

Nejlepším střelcem turnaje se stál s dvanácti góly hráč Postoloprt Miroslav Longauer.

Fotbalová tabulka

(fkpo, jt)