V rámci fotbalové 1.B třídy tam přijel celek Podbořan a pokud by zvítězil, posunul by se před svého soupeře. První událostí, která mírně nadzvedla diváky, tedy hlavně ty z Podbořan, ze sedadel, byla žlutá karta pro jejich hráče Rázka. Rozhodčí ovšem celou situaci ze 16. minuty posoudil správně. Úvodní gól se narodil jen o tři minuty později a zrežírovali ho domácí. Viktora rozehrál rohový kop, gólman hostí Frák vyrazil míč a toho se ujal kapitán Jan Liboměrský. Nemýlil se. Vzápětí své mužstvo podržel muž mezi tyčemi na druhé straně.

Nejzábavnější pro diváky musela být poslední pětiminutovka první půle. Meziboří nejdříve díky Píglovi zvýšilo svůj náskok, vzápětí o něj ale přišlo. Jako první se z týmu hostí prosadil Lefner. Pokud si diváci o přestávce rádi dopřávají něco na zub a někdy jim to delší dobu trvá, v neděli by se jim to určitě nevyplatilo. Přišli by totiž o rychlý gól.

Ze druhého poločasu uběhlo zhruba dvacet vteřin a Podbořanští už zvedali ruce nad hlavu. Vyrovnávací trefu zařídil Volf. Poté si diváci „užili“ hru, které chyběla zejména finální přihrávka, a to na obou stranách. Přítrž tomuto prokletí udělal Kovařík. V 75. minutě rozhodl utkání, když dal gól domácích na 3:2.

Meziboří – Podbořany 3:2 (2:1)

Podbořany: Frák, Fořt, Sklenička, Lefner, Baša, Parpel, Rázek, Worzischek, Kamír, Paradič, Volf

Připraveni byli: Rolný, Bláha, Uher