Podbořany - Vroutek 5:3 (1:0)

Derby Podbořanska zvládli po přestřelce lépe domácí. Brankový účet otevřel po 27. minutách hry domácí Poborský. Dvoubrankové vedení zajistil Tatranu v 56. Turek a na 3:0 zvyšoval v 61. Kováč. V té době již hosté postrádali Romana Pelikána, který dostal za tvrdý zákrok rovnou červenou. I v deseti se podařilo Vroutku dvěma brankami v rozmezí šesti minut snížit. Nejdříve skóroval Chroust a na 3:2 upravil v 72. Jakub Pelikán. Za další čtyři minuty vrátil domácím dvoubrankové vedení Jančík. V 79. dostal gólman Podbořan Bláha červenou za zákrok na pronikajícího hráče Vroutku a síly se na hřišti vyrovnaly. V 85. přidal pátou branku domácích Sklenička a dvě minuty před koncem svou druhou brankou v utkání korigoval výsledek hostující J. Pelikán.

Ervěnice-Jirkov - Domoušice 3:1 (0:0)

Domoušice po čtyřech vyhraných utkáních, ve kterých nastřílely 20 branek, tentokrát narazily. První poločas branku nepřinesl a na gól Campra z 55. minuty hosté hned za dvě minuty odpověděli Bartkem. V závěru utkání na hřišti kraloval domácí Král, který překonal Šulce v bráně v 71. a 86. minutě.

LoKo Chomutov - Postoloprty 1:3 (1:1)

Postoloprtší po domácím výprasku od Domoušic a bez dvou potrestaných chtěli vše odčinit na hřišti posledního celku tabulky. Do vedení je poslal ve 14. minutě Longauer, ale ve 21. srovnal stav Cicu. Po přestávce se dlouho hrál vyrovnaný fotbal, ale závěr zvládli lépe hosté. Na 2:1 pro hosty upravil v 81. Holečka a výsledek pečetil o dvě minuty později Aleš Fridrich. 

Kryry - Březno 2:1 (0:1)

Havrani prohrávali už od 2. minuty, kdy Vágnera v brance překonal Hlavatý. Druhý poločas však domácí zvládli a vývoj utkání v něm otočili. V 67. nejdříve vyrovnal Svída a v 78. strhl vedení na domácí stranu Nitek.