Cítoliby – Lenešice 1:3 (0:2)
Hosté měli na hřišti Cítolib většinu času míč na svých kopačkách, ale nedostávali se do vyložených šancí. Až ve 31. našel dlouhý pas z nohy Zíbrta Petříčka, domácí zahráli špatně ofsajd systém a Petříček dával pohodlně na 0:1. Na další branku potřebovali hosté jen tři minuty. Trestný kop Kalivody propadl do cítolibské sítě. Pak ještě Zomer svou ukvapeností zahodil další tři tutovky a do šaten šli spokojenější hosté. Po přestávce se v horku hra vyrovnala. V 51. upravil Štukheil na 0:3 a až v samotném závěru korigoval výsledek domácí Miller.

Dobroměřice B – Kozly 8:1 (5:1)
Očekával se vyrovnanější fotbal, zvláště když domácí měli pouze jednoho náhradníka, ale o výsledku bylo rozhodnuto během první půle. Už za čtvrt hodiny to bylo 3:0 po brankách Hendrycha, Reha a další brance Hendrycha. Na 4:0 zvyšoval Sainer. Krátce nato sice snížil Bandry, ale hned po dvou minutách odpověděl opět Hendrych. Po přestávce stříleli branky jen domácí. Nejdříve Kočka a další dva zápisy zaznamenal Hendrych.

Źiželice – Krásný Dvůr 1:8 (1:5)
Dalších devět branek bylo k vidění v Žiželicích, kdy však byl spokojenější třetí tým tabulky z Krásného Dvora. Až za stavu 4:0 pro hosty po brankách: Wernera, Zikana, Čermáka a Kareva se připomněli také domácí, za které snížil Švejda. Poslední slovo však měl hostující Hrbík. Stejný hráč také otevřel skóre druhého dějství a hattrick zkompletoval dvěma brankami Karev.

Libčeves – Slavětín 6:2 (2:1)
První poločas byl ještě vyrovnaný, ale po změně stran byli domácí již pány na hřišti. Oba celky dohrávaly utkání v deseti. Nejdříve dostal červenou v 67. hostující Koubek a v 80. postihl stejný trest domácího Golise.

Vroutek B – Peruc 2:5 (1:1)
Rezerva Vroutku stačila držet krok jen v prvním poločase, když na branku peruckého Linharta odpověděl Heinc. Ve druhé půlce utkání přidal dvě branky hostující Nechanický, další dal Hlavatý a o vítězi bylo rozhodnuto. Za Vroutek pak snížil Balák, ale čtyři minuty před koncem uzavřel skóre hostující Majer.

Výškov – Panenský Týnec 0:0
Bezbrankovou remízu uhrál na hřišti favorizovaného Výškova celek Panenského Týnce, který se krčí na předposledním místě tabulky, a získal tak cenný bod potřebný k záchraně.

Jaroslav Tošner