Zajímavé utkání I.B třídy se hrálo v neděli v Novém Sedle, kam přijely Kryry. Domácí brzy otevřeli skóre, když se už ve třetí minutě trefil Michal Kohout, hosté ale rychle otočili - v 16. minutě vyrovnal Miloš Nítek a na 1:2 dal ve 26. Ondřej Svída starší. Druhá půlka už ale patřila domácím. Nejprve v 57. vyrovnal Jakub Haštaba, v 76. dal na 3:2 Jakub Sitár a pojistku na konečných 4:2 přidal v 87. nejlepší střelec domácích Jiří Jarolím.

Na hráče Nového Sedla čeká o víkendu další okresní derby v rámci krajské I.B třídy, jedou do Tuchořic. Kryry přivítají Černovice, které v sobotu doma nestačily na Vroutek, a pokud je porazí, posunou se na třetí místo tabulky.