Krásný Dvůr – Blatno 0:3 (0:1)

Ačkoliv byl před třemi roky mezi soupeři rozdíl dvou tříd, nedávný účastník krajské soutěže prohrál doma o třídu. Dvě branky vítězů dal Josef Kohout, jednu Žebrakovský. Rozhodčí J. Hora, žluté karty 0:5, návštěva 130 diváků.

Černčice B – Výškov 5:2 (0:2)

Hosté vedli v poločase brankami Lavičky a Dufka, ale po změně stran dal tři branky Mir. Kočina po jedné Růžička a Chlouba. Rozhodčí Filipovský, ŽK 4:2, 60 diváků.

Chlumčany – Kryry 2:1 (1:0)

Branky domácích vstřelili Sekerák a Seifert, za hosty upravil výsledek Jankovič. Rozhodčí Liška napomínal 4:1 před 50 příznivci.

Hříškov – Slavětín 2:1 (1:0)

V souboji předních týmů skorovali domácí Hnilica a V. Ohem, za hosty král střelců Skalský. Rozhodčí Bechynský napomínal 1:1 a uvedl 115 diváků.

Lenešice – Cítoliby 5:1 (3:1)

Domácí byli při chuti a před 80 fandy se prostříleli ke třetímu místu. Po dvou gólech dali P. Salač a L. Koželuh, jeden připojil Budina.

Zeměchy – Sedčice 1:3 (1:2)

Poslední tým tabulky se doma ujal ve 30. vedení, ale do přestávky vyrovnal Šole a hosty poslal do vedení Teuber. Výhru pojistil Svítek. Rozhodčí Sachr, ŽK 1:2, 50 diváků.

Peruc – V. Černoc 0:0

V utkání Peruce zpravidla moc branek nepadá, spíše překvapuje, že nedávno střelecky pilným hostům poněkud dochází střelný prach.