V okresní přeboru v XI. kole domací jen dvakrát vyhráli. Padlo celkem 33 branek (15:18) a dvě červené karty. Návštěva kola byla v Hříškově, kam přišla stovka diváků.

Hříškov – Velká Černoc 4:0 (2:0)

Domácí serie pokračovala výhrou nad nebezpečným soupeřem. Dvě branky vstřelil Šíma, po jedné Kabourek a Mich. Srbecký. Rozhodčí Sluka napomínal 2:2 a hostům vyloučil „žlutého“ Klince před návstěvou 100 diváků.

Zeměchy – Slavětín 0:6 (0:1)

Domácí se stále nemohou chytit. Vydrželi s dechem poločas a skončili s debaklem bez vyloučeného Josefa Matyáše. Tři branky dal Miroslav Holub, 2 Michal Skalský a 1 V. Roháč. Rozhodčí Vokurka, ŽK 1:2, ČK 1:0, 40 diváků.

Lenešice – Peruc 2:2 (2:1)

Domácí vedli v poločase brankami Bauera a Budiny a se ztrátou bodů přišli i o třetí místo, neboť za hosty skoroval Jiří Kalaš a vyrovnával Tůma. Rozhodčí Bechynský, ŽK 1:2, 50 diváků.

Krásný Dvůr – Kryry 2:2 (0:2)

Brankami zdejšího odchovance Jiřího Imríška a Žáčka vedli hosté už o dva góly, ale domácí stačili vyrovnat, aby získali bod za dva góly Jana Coňka. Rozhodčí Filipovský napomínal 3:3 před 60 diváky.

Blatno – Výškov 1:1 (0:0)

Nováček si z půdy lídra odvezl bod za gól Fr. Veverky, za domácí T. Prais. Rozhodčí R. Meder, ŽK 2:2, 60 diváků.

Černčice B – Sedčice 3:5 (1:2)

Domácí si dali vlastní gól a pak jim nepomohl ani hattrick Jiřího Oppenauera, neboť za hosty se ještě trefili A. Matas, Svítek, Pleticha a Bašus. Rozhodčí J. Hora napomínal čtyři hosty před 50 příznivci. Chlumčany – Cítoliby 3:2