Bombou XVII. kola OP je vítězství 9. Havranu Kryry na půdě 2. Slavětína.

Slavětín – Kryry 0:2 (0:2)
Domácí se načali sami ve 14. vlastním gólem Chaloupky a ve 31. zvyšoval Svída. Přestože Slavětín hrál od 50. přesilovku po vyloučení M. Šimla, nedal ani čestný gól. Řídil Štulc, ŽK 2:2, ČK 0:1, 50 diváků.

Hříškov – Blatno 2:3 (1:2)
Ve šlágru kola vedli domácí od 15. střelou Hnilici, ale otočili ve 30. Kohout a 45.Lakota. Když v 64. fauloval hříškovský brankář Šíma za cenu ČK, zvýšil z penalty Hostaš, ale poslední slovo měl v 79. domácí Kabourek. Rozhodčí Bechynský, ŽK 2:2, ČK 1:0, 100 diváků.

Peruc – Výškov 0:1 (0:1)
Když ve 12. skoroval Veverka mladší, nikdo netušil, že víc gólů už neuvidí. Hosté jich několik zahodili, ale Peručtí v závěru ve snaze vyrovnat nastřelili 2x břevno. Rozhodoval Svoboda, ŽK 2:2, 40 diváků.

Cítoliby – Sedčice 1:3 (0:3)
Hosty dostal do vedení v 15. Šole, a když do přestávky dvěma góly zvýšil Tolar, zdálo se být rozhodnuto. Jenže v 70. snížil Nejedlý, v 81. rozhodčí Gaži vyloučil hostům stopera Novotného a nařídil penaltu, kterou ale Suško chytil. ŽK 5:2, ČK 0:1, 50 diváků.

Lenešice – Kr. Dvůr 5:1 (2:1)
Pavel Salač dostal ve 25. domácí do vedení, ale za 3 minuty vyrovnal Jan Coňk. Když se do přetsávky trefil z dálky Kopřiva, hosté ve druhém poločase odpadli.

14. Zeměchy 2 1 14 23:58  7

Střeleckou tabulku vede Michal Skalský Slavětín se 23 góly, 12 dal M. Hostaš z Blatna.