Ještě zdaleka není po předposledním kole okresního přeboru rozhodnuto o jeho vítězi. Rozhodne se až v samotném závěru.

Vedoucí Blatno bude hrát v Sedčicích, Lenešice zavítají do Velké Černoce.

Zeměchy – Peruc 2:5 (1:1)
Za domácí se trefil Sainer a Grund, za hosty Pecina, Tůma, Nechanický a dvakrát Rytina. Rozhodčí Sluka napomínal před třiceti diváky jen žlutě – 2:1.

Chlumčany – Slavětín 2:0 (1:0)
Vítězství Chlumčanům vystříleli Hézl a Seifert. ŽK 5:4. Rozhodčí Gaži udělil také jednu červenou kartu hostujícímu Ondráškovi. 50 diváků.

Lenešice – Hříškov 3:1 (1:1)
Do poločasu vyrovnané utkání dokázal favorit z Lenešic ve druhé půli zlomit. Za domácí stříleli Kopřiva, Salač a Hrušovský, za hosty Kůrka. V týmu Lenešic dostal žlutou kartu Čáka, hříškovský Gajdušek po dvou žlutých červenou.

Černčice B – Cítoliby 2:1 (1:0)
Stovka diváků viděla góly Nováčka a Šuse, za Cítoliby se trefil Pehr. ŽK 2:3. Rozhodčí Sachr.

Krásný Dvůr – Sedčice 1:1 (0:0)
Domácí měli celý zápas velký tlak, v sedčické brance výborně zachytal hráč, který běžně hraje v poli. Branky: Zaržický – Šole. Sudí Bláha ani jednou nenapomínal.

Výškov – V. Černoc 2:2 (1:1)
Za domácí Dufek a Veverka, za hosty Glöckner a Michalčík. ŽK 1:0.

Blatno – Kryry 2:1