Pokles formy u fotbalového Tatranu Podbořany v 1.B třídě ho dostal až do spodních pater tabulky. Černou serii se domácím fotbalistům podařilo konečně prolomit v sobotním utkání s předposledními Obrnicemi. Tatran začal velmi aktivně, hnal se do útoku, ale po deseti minutách se jakoby zavzdušnil. Hra se postupně vyrovnala a naopak zahrozili hosté. Jejich gólovu šanci po sólu útočníka hostů vyřešil svým zákrokem brankář Bláha a do přestávky mu pomohla i nastřelená tyč jeho branky.

Druhý poločas hrála obě mužstva opatrněji, a tak velké šance před brankami k vidění nebyly. Také trochu náhodný byl klíčový moment utkání, v 65. minutě, kdy Parpelův nepříliš povedený centr připomínal svíci. To zmátlo i brankáře hostů, který míč minul, zatímco domácí útočník Jiří Volf si počkal na rozhodující okamžik a hlavou vstřelil, jak se také nakonec ukázalo, vítězný gól Podbořan. Přestože bylo k vidění ještě několik střeleckých pokusů, brankář se už překvapit nedal a zbytek střel v pohodě pochytal. Domácí se důležitou výhrou posunuli na 10. místo.

Podbořany – Obrnice 1:0 (0:0)

Branka: 65. Volf. Rozhodčí Jaromír Novotný, ŽK 1:0, 70 diváků.

Tatran: Bláha – Z. matějička, Sklenička, R. Worzischek, Baša – Rolný, Rázek, Uher, Parpel – Volf, Edl. Střídali Kamír, Paradič, Fořt