Chlumčany - Bečov 4:1
Duel prvního utkání třetího kola vyzněl jednoznačně pro Chlumčany, které dominovaly celému zápasu a připsaly si třetí vítězství v turnaji.
Branky: 2x Košín, Homolka, Francl - Valtr

Postoloprty - Blažim 4:2
Druhý sobotní zápas obstaraly Postoloprty a Blažim. Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním domácí předváděli pohlednou kombinační hru, a tak se brzy ujali vedení 2:0. Navíc kvůli nepřesné koncovce nevyužili mnoho brankových příležitosti. Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Domácí hráči byli bezdůvodně nervózní, což se negativně podepsalo na jejich hře. Hosté začali napadat rozehrávku domácích a tím si vytvářeli příležitosti, které vedly ke srovnání na 2:2. V závěru vše dopadlo ve prospěch domácích, když využili pokutového kopu a hosté si dali vlastní gól.
Branky: Šerák, Longauer, Pečner (p.k.), Nájemník (vl.) - L. Kobylák, Čábelka

Cítoliby - Nové Sedlo 2:3
V neděli se po obědě hrál zápas Cítoliby - Nové Sedlo. Ve vyrovnaném utkání se vedení po vydařené střele Jarolíma ujalo Nové Sedlo, Cítoliby ale dvěma góly Müllera otočily. Sedlo skóre znovu otočilo a rozhodlo o své první výhře na turnaji.
Branky: 2x Müller - Jarolím, Sitár, Hon

Tuchořice - Lenešice 4:7
Poslední utkání třetího kola obstaraly celky Sokolů Tuchořice a Lenešice. Zápas bohatý na góly jednoznačně ovládli hráči z Lenešic.
Branky: 3x Richtr, Malý - 2x Zíbrt, 2x Kincl, 2x Zommer, Ditrich

4. kolo

Sobota 10. února
13.00 Nové Sedlo - Bečov
15.00 Chlumčany - Tuchořice

Neděle 11. února
13.00 Postoloprty - Lenešice
15.00 Cítoliby - Blažim

Tabulka

Leoš Svoboda