Husarský kousek se podařil ve druhém poločase sobotního utkání 1.B třídy 1. září fotbalistům Postoloprt, kteří pěti góly v řadě vyhráli 5:2. „Nedá se říci, že bychom soupeře podcenili, ale přestože jsme měli více ze hry, stav určovala střelecká úspěšnost a tu měli hosté do přestávky lepší,“ zdůvodnil poločasových 0:2 trenér Antonín Ebert.

Jeho mužstvo dostalo první gól v 15. minutě pěknou střelou po standardní situaci a druhý na cestě do kabin ve 41. z pokutového kopu za faul Daniela Fridricha. Vše zachránil jeho bratr Aleš, který nastoupil do druhého poločasu a vstřelil dvě branky. Rozpohyboval své spoluhráče, kteří po změně stran hráli jak vyměnění a vytvořili si tlak, který postupně také zužitkovali.

Po dvaceti minutách druhé časti už domácí vedli. Právě vedoucí branku vstřelil Hájek, ale při tom si zranil koleno, že skončil v nemocnici. Jeho kamarádi pak dalšími dvěma góly v závěru pečetili jasné vítěztsví, k němuž prokázali dostatek vůle a nasazení.

Postoloprty – Březenecká 5:2 (0:2)

Branky vítězů: 55. Alberovký, 60. a 85. A. Fridrich, 66. Hájek, 87. D. Svoboda. Rozhodčí Petráček, ŽK 1:0, 150 diváků.

Postoloprty: Junek – D. Fridrich – Baláž, D. Pokorný, Héger (46. A. Fridrich) – Lokajíček, D. Svoboda, Fleischman, Berta – Hájek (66. Richter), Alberovský (88. Edelman)