Žatec D - Peruc 0:2 (0:0)

V prvním poločase utkání mezi žateckými dorostenci a Perucí mohli příchozí diváci sledovat vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách. Všechny příležitosti však zůstaly neproměněny, a tak za největší zmínku stojí především fair play hra žateckých dorostenců, kteří se několikrát přiznali k teči a otočili tak rozhodnutí rozhodčího ve svůj neprospěch. Po změně stran si mírnou převahu vytvořili hráči Peruce, kteří se dokázali i gólově prosadit, když po dobré kombinaci zakončoval do prázdné branky Nechanický. O chvíli později Peručtí udeřili podruhé. Ve středu hřiště se Holler ujal míče a svou samostatnou akci zakončil přesnou střelou po zemi ze zhruba pětadvaceti metrů. I hráči Peruce drželi utkání v duchu fair play, když dle jejich názoru, po chybně odpískaném faulu, vrátili míč soupeři. Díky vzájemnému vítězství tak v konečném součtu obsadila Peruc třetí a dorostenci Žatce čtvrté místo ve skupině A FK Postoloprty cupu.
Branky: 0 - Nechanický, Holler

Žatec C - Bečov 4:2 (3:2)

V prvním dějství tohoto utkání mohli diváci sledovat atraktivní souboj s brankami na obou stranách. Do vedení se po dobré kombinaci dostali Žatečtí, kteří o chvíli později vstřelili i druhou branku, když zúročili svou převahu z úvodu utkání. Pak ale začali úřadovat i hráči Bečova. K odraženému míči se dostal Honuščák a dorážkou snížil, čímž dostal svůj tým zpět do utkání. Vzápětí však byl po hraní rukou nařízen pokutový kop ve prospěch Žatce, který s přehledem proměnil Sirový a vrátil tak na stranu svého mužstva dvougólový náskok. Za Bečov poté ještě korigoval poločasový výsledek hlavou Lastovka, a tak byl jeho tým stále v kontaktu. Rozhodnutí přinesl až vyrovnaný druhý poločas. Šťastnější v něm byli Žatečtí, za něž se krásnou střelou do šibenice z téměř třiceti metrů prosadil Tatár a rozhodl tak o vítězství svého týmu a konečné čtvrté pozici ve skupině B a svého soupeře tak odsunul až na páté místo. Žateckým soupeřem tak budou v závěrečných bojích Lenešice a proti Bečovu nastoupí Chožov.
Branky: Tatár 2, Drezinka, Sirový - Honuščák, Lastovka

Zlonice - Lenešice 8:1 (3:0)

Favoritem posledního utkání ve skupinách byli hráči Zlonic, kteří zatím v turnaji neztratili ani bod. Svou roli také od počátku potvrzovali a po dobrých kombinacích rozhodli prakticky už v prvním poločase, kdy soupeři dokázali nastřílet tři góly. Jejich brankostroj se nezastavil ani po změně stran a díky dalším dobrým akcím se pomyslná tabule skóre zastavila až na konečných osmi brankách. Jedinou kaňkou z pohledu Zlonic, a naopak pozitivem z pozice Lenešic, tak může být branka z ostrého úhlu, kterou v 65. minutě snižovali lenešičtí fotbalisté na 5:1. 
Branky: Bakoš 2, Gyl 2, Samek, Růžička, Demeter, Hagi - Myšák

Turnaj teď bude pokračovat zápasy play off. První semifinále se hraje v neděli 23. února ve 13 hodin a nastoupí v něm Blažim a Žiželice. Ve druhém, hraném v neděli od 17 hodin, se divákům představí Vrbno a Zlonice. Další týmy se utkají o páté až dvanácté místo. Zápasy jsou naplánované na sobotu i neděli.

InfoblokFotbalová tabulka

D. Zíbrt,
Č. Novák