Přesto, že ještě v poločase vedli postoloprtští nad Havraní 3:1, dokázali ještě výsledek prohospodařit. Ačkoliv se v sobotním (25. srpna) utkání 1.B třídy ujali rychle vedení domácí fotbalisté Havraně, Postoloprty dokázaly rychle odpovědět. Hostům se začalo dařit a už po dalších pěti minutách vedli 2:1.

Postoloprtští fotbalisté zatlačili Havraň na její polovinu. „Soupeř vůbec nevěděl co má hrát,“ chválil své svěřence za první poločas Antonín Ebert, trenér Postoloprt. Ještě do přestávky zvýšily Postoloprty svůj náskok na 3:1. Po změně stran však přisla i změna v herním projevu hostů. Havraň výsledek utkání dokonale obrátila. Z 1:3 na 4:3. „Kluci se začali hodně bát. Neproměňovali jsme tutové šance a naopak chybovali v obraně. Vůbec jsme se nesnažili hrát,“ byl po utkání zklamaný trenér.

Havraň – Postoloprty 4:3 (1:3)

Góly Postoloprt: Alberovský, Fidler, Pokorný

Sestava: Junek – Holoch, D. Fridrich, Pokorný, Hegr – Lokajíček, Fleischman, A. Fridrich, Fiedler – Svoboda, Alberovský (střídali Hájek, Baláž, Richter) ČK: 60. Holoch